Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Мінімалізм і натяжна стеля

Погодьтеся, що бажання зробити інтер'єр в стилі мінімалізму відвідувало кожного з нас хоча б раз у житті, особливо ця думка виникає у тих, хто тільки в'їхав в нову квартиру. Іноді просто хочеться почати нове життя, не завантажуючи простір непотрібними дрібницями.

Стиль мінімалізм повністю відповідає вислову - це відмова від потрібного на користь необхідного.

Мінімалізм і натяжна стеля

Стиль мінімалізму в інтер'єрі набагато суворіше, ніж здається. Так як він вимагає бездоганного відчуття стилю та заходи, не прощаючи при цьому помилок та суєти. В інтер'єрі, виконаному в стилі мінімалізм все повинно бути зроблено міцно, функціонально і красиво. Дизайн інтер'єру при цьому повинен бути побудований на тонкій грі нюансів. Якщо всі кімнати в будинку оформлені в стилі мінімалізм, вони неодмінно будуть індивідуальними.

Сучасний інтер'єр у цьому стилі можливо охарактеризувати як моделювання світла і простору із застосуванням необхідних предметів. Найголовніше в мінімалізмі вважається грамотно спланований простір, яке насичено спокійним та розсіяним світлом.

При мінімалізмі предметів, як відомо дуже мало, при цьому пам'ятайте, що кожен з них повинен бути досконалим як композиційне рішення інтер'єру. Поверхні при цьому повинні бути цільними і ідеальними. У більшості випадків у всьому інтер'єрі мінімалізму лежить всього два основних відтінку. Оживити інтер'єр можливо завдяки нечисленним виразним деталей, які дуже контрастують з загальним фоном. Такими нехитрими доповненнями можуть стати штучна ікебана, ваза класична або сучасна живопис.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Ідеальним варіантом обробки стелі в інтер'єр оформленому в стилі мінімалізм є білий матовий натяжна стеля, в тому випадку якщо у Вашому інтер'єрі немає головних акцентів, можна встановити глянсовий натяжна стеля.

Стиль мінімалізм вітає прямі лінії, мінімум відкритих полиць, мінімум меблів і вільний простір.

Звичайно ж на допомогу інтер'єру в стилі мінімалізм приходять абсолютно нові технології: висувні потаємні шафки, дверцята без фурнітури, вбудовані меблі та побутова техніка.

До того ж всі поверхні повинні бути гладкі, рівні та однотонні, тому ніяк не обійтися без натяжних стель.

Замовити натяжні стелі в Києві Ви зможете у компанії "Леруа", достатньо просто зателефонувати нам за телефонами: (044) 360-75-92, (067) 172-01-52.