Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Футуризм і натяжна стеля

Свій початок стиль футуризм бере ще в шістдесятих роках двадцятого століття. Для інтер'єрів, оформлених у стилі футуризм черпали з теми освоєння космосу, а от ідеї для інтер'єру брали з внутрішнього вигляду кабіни космонавта.

Футуризм не звик до гострих кутах, він вітає обтічні форми, світлові круглі поверхні, які символізують ілюмінатори.

Футуризм і натяжна стеля

Як відомо, кілька стилів в архітектурі ґрунтуються на філософії. Один стиль повністю ламає всі традиції, в той час як другий плавно повертає нас до них. На зміну одному стилю приходить інший та це закономірно.

Футуризм будується на культі майбутнього та спробі піднятися над сьогоденням. Цей стиль називають напрямком авангарду.

Футуризм не до кінця вивчене явище. Засновником такого стилю є італійський письменник - філософ Філіппо Томмазо Марінетті.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Уявімо інтер'єр магазину, який виконаний у футуристичному стилі: немає кутів, тільки обтічні та плавні лінії і форми, форма і виконання стелі нагадує течія в невагомості. Домогтися такого незвичайного ефекту допоможуть природно натяжні стелі. Для стилю футуризм можна застосовувати як натяжна стеля "зоряне небо", натяжна стеля з фотодруком, так і класичний однотонний натяжна стеля. Завдяки натяжним стелям з ефектом 3D можна створити привабливу атмосферу та дивовижну обстановку. Завдяки 3D натяжним стелям з'являється можливість експериментувати з космічними воронками, також можливо відтворити поверхню нової планети. Напівпрозорі натяжні стелі також створять цікавий ефект та стануть головним акцентом всього інтер'єру.

Натяжні стелі від компанії "Леруа" - це якісно, швидко і надійно. Ми пропонуємо натяжні стелі від найкращих європейський виробників за доступною ціною. Широкий асортимент та спеціальні знижки Вас приємно здивують. Для того, що б замовити натяжну стелю зможете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1 або просто зателефонувати нам за телефонами: (044) 360-75-92, (067) 172-01-52.

Наші фахівці приїдуть до Вас та здійснять безкоштовний замір стелі і проведуть розрахунок вартості. Після чого ми встановимо Ваш новенький натяжна стеля швидко і якісно. Під час встановлення Вам не потрібно виносити меблі з приміщення, так як ніякої пилу та сміття не буде.

Натяжна стеля під будь-який інтер'єр - це завжди красиво, доступно і практично!