Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Хай-тек і натяжна стеля

Назва стилю хай-тек говорить власне сама за себе. Це поєднання максимуму високих технологій в матеріалах, формах і кольорах.

Характерними ознаками стилю Хай-тек є: рясне застосування металу, скла, пластику, прямолінійні форми та лінії, широке використання сріблястого кольору з металевим відтінком.

Хай-тек і натяжна стеляІнтер'єр в стилі Хай-тек віддають перевагу люди з "холодним розумом". Для деяких затишок - це велика кількість натуральних матеріалів, переважання теплих відтінків і близькість до природи, а от комусь дуже комфортно в оточенні пластику, скла та у відчутті знаходження на борту космічної станції.

Варто відразу ж виділити той факт, що стиль Хай-тек є наймолодшим поряд з іншими стилями. Виник він тільки наприкінці двадцятого століття, в його основі лежала популярність науково-фантастичної літератури та кіно, виникнення ультрасучасних матеріалів і захопленість космічною тематикою. Спочатку, термін Хай-тек активно використовували при назві космічних архітектурних споруд.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Характерними рисами цього стилю є:

- холодні та світлі тони;

- прямі кути та лінії;

- відсутність рослинних мотивів та орнаментів;

- переважання таких матеріалів, як метал, скло та пластик;

- раціональність, мінімалізм;

- активне застосування кольору металік та блиску;

- насиченість сучасною технікою;

- світлодизайн, застосування різноманітних методів освітлення, підсвічування.

Пам'ятайте, що Хай-тек не вітає використання одного джерела світла, наприклад люстри, для даного стилю прийнятний розсіяне світло. Такого ефекту можливо досягти завдяки напівпрозорим натяжних стель з підсвічуванням. До того ж натяжна стеля "металік" ідеально впишеться в стиль Хай-тек. До того ж можливо створити цілу світлову конструкцію, завдяки якій при бажанні можна змінювати режим світло та його насиченість.

Замовити натяжну стелю в стилі Хай-тек Ви зможете у компанії "Леруа", для цього Вам достатньо просто зателефонувати нам за телефонами: (044) 360-75-92, (067) 172-01-52. До того ж не пропустіть наші спеціальні пропозиції, завдяки яким Ви зможете заощадити на покупці натяжної стелі. Доступний натяжна стеля в Києві - це реально.

Компанія "Леруа" гарантує Вам якість наших натяжних стель. Будьте впевнені в тому, що вони прослужать дуже довго та через деякий час також будуть радувати Вас своїм неперевершеним привабливим зовнішнім виглядом.