Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дихаюча стеля

Що означає «дихаючі натяжні стелі»?

Щоб зрозуміти значення терміна «дихаючі натяжні стелі», необхідно знати, що при будівництві та обробці будинку повинні застосовуватися такі матеріали, які дозволять пропускати повітря та водяна пара. І якщо вже самою конструкцією будівлі обумовлено надходження свіжого повітря, особливо необхідно враховувати видалення водяної пари, який накопичується у всіх житлових приміщеннях, Водяний пар, який проходить через поверхню будівельних конструкцій, не повинен осідати на їх поверхнях, не повинен перетворюватися за допомогою конденсації в росу.

Небезпечний стеля «не вміє дихати»?

Дихаючий натяжна стеляСпівробітники компанії «Леруа» вважають, що там, де стіни обклеєні матеріалами, які не пропускають пар, а також де порушена система вентиляції, тільки в цьому випадки пар може скупчуватися біля поверхні герметичній плівки натяжної стелі. Але якщо стіни приміщення повітря пропускають вільно, то в цьому випадку стеля не має ніякого значення, дихає він чи ні. Особливо це виражено у багатоквартирних будинках, де стеля одночасно є і підлогою квартири верхнього поверху. Часто покритий цей підлога стеля лінолеумом або навіть керамічною плиткою, тобто, матеріалами, які жодним чином не пропускають повітря. Але це ні в якому разі на рівень комфорту проживання в такому приміщенні не позначається.

А ось там, де відсутня в приміщенні вентиляція, а це в основному в приватних будівлях та будинках, необхідно проводити просте провітрювання приміщення, особливо якщо встановлений натяжна стеля.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Чи Можливо замовити дихаючу стелю?

Так. Компанія «Леруа» зможе встановити дихаючу натяжну стелю, для тих громадян, які цього хочуть. Такими дихаючими властивостями володіє тканинна натяжна стеля, полотно якого нагадує еластичні жіночі колготки. На таке полотно нанесений шар полімерного покриття, який і допомагає пропускати повітря, а особливо, що важливо, пропускає пар, вологу. Тканинна натяжна стеля не тільки повітря безперешкодно пропускає, але і сам є прикрасою інтер'єру приміщення. Його прекрасний вигляд буде гарним зовнішнім доповненням до будь-якого інтер'єру приміщення. І він монтується без теплової гармати.

В даний час полотна для натяжні стелі виготовляються із плівки ПВХ і тканини, просоченої спеціальним складом.

Під час встановлення натяжних стель керуються двома критеріями, це практичність таких стель і їх естетичне прикраса інтер'єру будинку.

Телефонуйте нам і отримаєте вичерпні відповіді на всі питання, щодо натяжних стель.

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.