Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Плюси і мінуси натяжної стелі

Одним з основних переваг натяжних стель є їх довговічність. Адже при правильному дотриманні умов експлуатації натяжні стелі прослужать в середньому до 20 років, без всякого косметичного ремонту, при цьому зберігаючи свій первісний вигляд. В цьому і полягає плюс натяжної стелі.

Плюси і мінуси натяжної стелі

Мінусом натяжної стелі є його сприйнятливість до всіляких механічних впливів. Так як полотно натяжної полотна дуже тонке, то гострі речі, подкинутые вгору до стелі зможуть його пошкодити. Але фахівці компанії «Леруа» зможуть швидко вирішити цю проблему. Дзвоніть за телефонами: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 і ми зможемо цю ваду перетворити в оригінальний декор, або просто поставити акуратну, майже не видиму латку.

Плюсом натяжної стелі є створення естетичного та оригінального дизайну приміщення. Вони повністю приховують всі нерівності базової стелі, приховують всю систему комунікацій, при цьому без зайвих зусиль створюють унікальність інтер'єру.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Мінусом натяжної стелі можуть бути шви на спаяних між собою полотнах. Але наші фахівці зможуть так виконати цю роботу, що шви практично не помітні. До того ж зараз є безшовні стелі.

У багатоквартирних будинках завжди існує ймовірність затоплення. Тільки полотно натяжної стелі витримує накопичену воду, а після її зливу, приймає початкове положення. Це ще один важливих плюс натяжної стелі, - герметичність.

Але тут же відразу з'являється мінус, такі стелі не пропускають повітря, герметичності. Але ж і базова бетонна стеля теж «не дихає», а тканинні стелі в основному встановлюються в дерев'яних будинках.

Плюс натяжної стелі

І ще одним з головних плюсів є, екологічна безпеку натяжних стель. Їх встановлюють в медустановах, а також у приміщеннях для дітей.

Для впевненості в безпеці натяжної стелі необхідно, щоб на матеріал (полотно) були сертифікати, що підтверджують їх екологічну санітарну та пожежну безпеку. І якщо цей матеріал сертифікований, то специфічний запах в приміщенні після установки, вивітрюється через кілька днів. Використання неякісного матеріалу буде свідчити стійкий неприємний запах протягом тривалого часу. Це означає, що шкідливі сполуки присутні в матеріалі плівки. Компанія «Леруа» працює тільки з сертифікованим матеріалом.

При установці натяжної стелі мінімальна відстань становить близько 3-х сантиметрів, на яке можливо відступити від основної стелі. А ось в залежності від освітлення це відстань може, збільшиться.

З плином часу експлуатації натяжні стелі можуть трохи збільшити відступ від базової стелі, тобто провиснути. Але це провисання неозброєним оком помітно, а при використання безшовних стель взагалі провисання становить менше 1 міліметра.

І нарешті, вартість натяжних стель, порівняно до інших видів стельової обробки та беручи до уваги якість і довговічність, буде не велика. Але встановлювати такі стелі мають високопрофесійні фахівці.

Компанія «Леруа» готова надати цю послугу. Наш адеса: м. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.