Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Світлова стеля у вашій квартирі

З застосуванням натяжних стель в корені змінилося і освітлення приміщення. Адже основним видом освітлення в будинку є стельове, це освітлення яке знаходиться нагорі.

Фахівці компанії «Леруа» допоможуть Вам розібратися в питанні світитла в натяжній стелі, які освітлювальні прилади потрібні для цього.

Світлова натяжна стеля

Світиться натяжна стеляСвітиться натяжна стеляМонтаж освітлювальних приладів на натяжній стелі

Зірочки на стелі

На натяжній стелі можна встановити таку підсвітку, яка буде основним освітленням, але все ж найчастіше встановлюють у вигляді декоративного освітлення. При цьому використовується окрема частина світловий декорації, щоб виділити якийсь фрагмент інтер'єру. Для цього використовують світлодіодні світильники або стрічки.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Світлодіоди

  • Світлодіоди це напівпровідниковий прилад, через який пропускається електричний струм у прямому напрямку, при цьому створюється оптичне випромінювання. У залежності від хімічного складу напівпровідників створюється ширина світлового спектру. При видимому випромінюванні кристал випромінює конкретний колір, а якщо застосовується світлофільтр, то колір відсіюється. Мова йде про світлодіодній лампі.
  • Дюралайт (світлодіодна стрічка), намотаний на бобіну. Фахівці компанії «Леруа» зможуть кваліфіковано змонтувати світлодіодну стрічку або як ще її називають, дюралайт, до установки натяжної стелі. Світлодіодна стрічка це гнучка плата, де симетрично вмонтовані резистори, що виконують роль опору та світлодіоди.

При цьому світлодіодні стрічки можуть бути як білими, так і кольоровими.

Світлодіоди на натяжна стеляОптичне волокно для створення ефекту зоряного неба

  • Для створення ефекту зоряного неба використовується оптичне волокно. Прокаливая гострими кінчиками, полотно стелі, вініл або текстиль, вони світяться зірочками в заданому режимі.
  • Для створення цієї зоряної ночі необхідно підключити светогенератор, тоді світлодіоди будуть змінювати свій колір на стелі при мерехтінні.

Збірка та монтаж світлодіодної стрічки

Контролер світлодіодним RGB (кольоровий) стрічки з пультом управління

Щоб зібрати і підключити світлодіодну стрічку необхідно придбати понижуючий блок живлення, тобто трансформатор, який розрахований на певну потужність. А для управління кольором в дюралайте є контролер, за допомогою якого можна перейти від одного світіння кольору до іншого. Диммер відповідає за яскравість світлодіодів .обидві ці команди вмонтовані в одному пульті управління, тобто для зміни кольору і його яскравості.

Наша компанія допоможе встановити натяжні стелі з будь-яким ефектом підсвічування. Наша адреса: м. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.

Тел: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.