Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дворівневий натяжна стеля з підсвічуванням: можливі рішення

Все більшу популярність завойовують натяжні стелі в наш час. Особливо популярними стали дворівневі натяжні стелі з підсвічуванням, замінюючи прості гладкі полотна.

Як створюються такі конструкції? Може хоч частина роботи бути виконана спеціалістом?

Фахівці компанії «Леруа» допоможуть розібратися в схемі монтування дворівневого натяжної стелі з підсвічуванням.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Порядок встановлення стелі:

 • Перше, це джерела світла. Джерелом світла можуть бути точкові світильники або світлодіодні стрічки. Необхідно, щоб нагрівання ламп був мінімальний, а максимально довгий термін служби.

  У разі, коли світильник виходить з ладу, потрібно установку зробити таким чином, що б була можливість заміни такого світильника. Для цього необхідно, при використанні точкових джерел використовувати софіти низьковольтні з перетворювачем та встановити їх у досить доступне місце.

  При цій схемі буде набагато менше проблем, якщо біля кожної лампи ставити власний перетворювач.

 • Друге, це перфоровані непрозоре полотно. Отвори в ньому можуть бути самих різних розмірів та різних форм. Вони повинні на ділянці полотна наступного рівня сформувати виборчу підсвічування.
 • Третє, це напівпрозоре полотно, яке пропускає світло. Це якраз воно стане екраном, де буде сформовано зоряне небо.

Опис: ось приклад такої конструкції. Чи Не правда, вражає?

чи Не правда, така конструкція дуже вражає.

У цьому варіанті треба переконатися в тому, що стіни досить міцні, щоб витримати горизонтальну навантаження в півтораста кг на один погонний метр. Приблизно таке навантаження дадуть полотна натягнуті окремо, на різній висоті.

Монтуються полотна на різних рівнях в один шар.

Спочатку встановлюється каркас, на який по лінії перепаду висоти будуть натягнуті полотна. Сам стеля ділиться на зони різні по висоті, за кольором.

Підсвічування можна встановлювати і в вертикальної межі ділянки стелі, при такому монтуванні легше міняти світильники при їх виході з ладу. А ще підсвічування можна встановити на будь-якому рівні під напівпрозорим полотном. Джерелом світла можуть бути світлодіодні стрічки або точкові джерела.

Опис: натяжна стеля дворівневий з підсвічуванням

Без проблемної буде заміна світильників при такій схемі монтування.

Коробом з гіпсового картону оточений натяжна стеля.

Самостійно змонтувати дворівневий натяжна стеля з підсвічуванням в перших двох випадках, неможливо. Він може бути встановлений тільки високопрофесійними фахівцями.

Основні причини цього:

Монтаж натяжної стелі дуже складне і вимагає спеціальних інструментів, таких наприклад, як теплова гармата, за допомогою якої, нагрівають плівку при натягу. Крім того, плівка з кілька полотен, заздалегідь покроена за розміром і формою приміщення, що зварюється. А для цього треба досить складне устаткування.

Фірми, які займаються монтажем дворівневих натяжних стель з підсвічуванням, дають гарантію тільки за умови, якщо вони встановлюють їх самі. В інших випадках гарантії на такі стелі не буде.

Але є можливість здійснити свої дизайнерські ідеї і до того ж набагато скоротити витрати на ремонт. Цей спосіб дозволяє зробити більшу частину роботи по установці дворівневого стелі з підсвічуванням і використанням плівки ПВХ, своїми руками.

Ось на такому дворівневим стелею з використанням натяжної плівки і гіпсового картону можна зробити велику частину роботи самостійно.

У цьому випадку конструкція буде виглядати так:

 • Спочатку монтується каркас нижнього ярусу стелі, який використовується для того, щоб натягнути плівку ПВХ і для монтажу на стелю гіпсового картону.
 • Потім монтується майбутнє освітлення, хоча самі світильники ставляться в останню чергу. В основному використовують світлодіодні стрічки, які розміщують в нижню частину натяжної стелі.
 • Потім каркас обшивається гіпсовим картоном.
 • Після цього, зашпаровуються всі нерівності і поглиблення гіпсокартонного короби, шви проклеюються, вся поверхня грунтується фарбується. На цьому рівні самостійні роботи закінчуються.
 • На наступному етапі необхідно залучити спеціаліста. Потрібно натягнути на внутрішній каркас плівку ПВХ, щоб змонтувати плоский простий однорівневий стелю. Вартість цієї роботи буде не значною.
 • Ставиться підсвічування і стеля готовий.

Світлодіодна стрічка

Світлодіодна стрічка і тут буде оптимальним рішенням.

Компанія «Леруа» рекомендують таку складну роботу як монтаж натяжної стелі довіряти професіоналам, які мають великий досвід в цьому. Просто зателефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.