Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Термін служби натяжних стель

Свою популярність натяжні стелі завоювали не тільки зовнішньою привабливістю та визначними експлуатаційними характеристиками, але і своєю довговічністю. При цьому вони не вимагають особливого догляду, до того ж при необхідності їх можна відремонтувати.

Термін та правила експлуатації натяжних стель:

Компанія «Леруа» на ринку натяжних стель вже не один рік, має досить великий досвід по їх установці. Співробітники нашої компанії допоможуть розібратися в основних правилах експлуатації натяжних стель, що б їх термін служби був досить великий.

Зазвичай гарантію на натяжна стеля дають від 10 до 15 років. Протягом усього цього часу він повинен залишатися таким же якісним і красивим, як і після його установки.

Рівний натяжна стеляЯкщо натяжна стеля, встановлений правильно, то він не буде провисати, а навпаки залишиться гладким і рівним. Стеля повинен зберігати яскравість та контури малюнка, нанесеного на нього, мати свій первісний колір.

Стелі на тканинній основі, а також вінілові не повинні пропускати вологу.

При правильній установці та догляді натяжні стелі можуть прослужити до 30 років.

Перш за все, необхідно вибрати таку компанію-інсталятора, яка не порушить технологію монтажу натяжної стелі. Навіть самий якісний стеля може втратити свій «товарний вигляд» при неправильній установці. Це одна з головних умов його довговічності.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Якщо встановлювати натяжна стеля плануєте самостійно, перш за все, необхідно вивчити всі наявні матеріали, переглянути всі рекомендації, щоб не упустити не одного нюансу. В процесі монтажу бути гранично уважним та акуратним.

Наступним умовою довговічності є дотримання температурного режиму експлуатації. Під впливом низької температури стелі з плівки ПВХ приходять в непридатність. Це треба мати на увазі, що при встановленні їх на неопалюваній дачі.

Прокол або поріз полотна з ПВХ псують його зовнішній вигляд, а також скорочують термін служби.

Рівний натяжна стеляТепер розглянемо правила догляду за натяжними стелями.

Вони дуже прості, так як натяжні стелі досить невибагливі у догляді. Це ще одне з незаперечних переваг перед іншими способами обробки.

Для досягнення задовільного результату натяжна стеля потрібно протирати м'якою губкою змоченою в теплій воді. Цього більш ніж достатньо, адже завдяки своїм антистатичним характеристиками вони відштовхують частинки бруду та пилу.