Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі в басейні: типи та особливості освітлення

Найбільш практичне рішення в середовищі підвищеної вологості мають матеріали натяжних стель. У першу чергу це відноситься до стелі басейну. Адже вона повинна витримати високу вологість та перепади температури. Матеріал для оздоблення стелі в басейні повинен перешкоджати утворенню грибка і цвілі, повинен бути дихаючим та мати анти статичними властивостями, до того ж він повинен забезпечити реалізацію будь-яких дизайнерських ідей.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Рівна поверхня натяжної стелі створює аналог водяній гладі, що в свою чергу сприятливо позначається на естетичному сприйнятті всього приміщення. Найбільш популярним для натяжної стелі басейну є, на сьогоднішній день, матеріал з ниток поліестеру. Він в 15 разів міцніше плівки ПВХ. До того ж його не так легко порізати, тобто не піддається механічному впливу. Перевагою тканини з ниток поліестеру є і те, що вона не боїться перепадів температури, зможе витримати діапазон від +50 до -40 градусів, що немало важливо для неопалюваних приміщень. Володіє ця тканина тепло, а також шум ізоляційними властивостями. На тканину поліестеру можна нанести за допомогою широкоформатного друку малюнок або фотозображення. Але найважливішим чинником застосування поліестерових натяжних стель в басейнах є, те, що з'явилася можливість створювати безшовні конструкції шириною до 5 метрів. Використовуючи спеціальні монтажні багети для кріплення, можна створити такі натяжні конструкції, які дозволять обіграти будь-які геометрично складні форми інтер'єру басейну.

Опис: натяжні стелі в басейні

  • Глянцева стеля для басейну

Опис: стелі натяжні в басейні

  • Натяжна стеля в басейні з зображенням зоряного неба

Натяжні стелі з ПВХ плівки

Натяжна стеля в басейні можна зробити і з ПВХ плівок. Порівняно з стелями з поліестеру такі натяжні стелі набагато дешевше, не дуже поступаючись в якості. Програють стелі з плівки ПВХ тільки на великих площах, так як ця плівка зазвичай випускається шириною не більше 3 метрів, треба буде її зшивати. І хоча шов практично непомітний, це іноді зупиняє деяких замовників. А ось за експлуатаційними параметрами плівка ПВХ має ще й значну перевагу. Завдяки гарпунної системи кріплення її легко монтувати, полотно ПВХ можна встановлювати під нахилом, а не тільки рівне, її можна застосовувати в багаторівневих конструкціях. Маючи велику палітру кольорів можна поєднувати і комбінувати різні відтінки, за ними легко доглядати, що дуже важливо.

Опис: натяжна стеля в басейні

  • Натяжна стеля в басейні

Компанія «Леруа», яка займається встановленням натяжних стель вже не один рік, застерігає, що не можна застосовувати для догляду за цими стелями гострих та колючих предметів, а також не можна використовувати абразивні чистячі засоби.

Фахівці компанії зможуть встановити натяжні стелі для басейну з ПВХ з різними варіантами фактурних поверхонь, глянцеві і матові, металік і перламутрові, з тисненням і під мармур та інші. Телефонуйте в компанію «Леруа» Тел: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.

Наша адреса: м. Київ, вул. Воровського, 19, офіс 1