Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі в маленькій кімнаті

У Києві, так і багатьох інших містах України ще багато людей проживає в малогабаритних квартирах старого фонду. І ось тут якраз натяжні стелі допомагають візуально розширити ці 25 метрів житлової площі на повноцінну квартиру.

Дизайнери компанії «Леруа» намагатимуться відкрити декілька рішень цієї проблеми. Вони впевнені, що в маленьких приміщеннях дизайн інтер'єру має будуватися на принципі монохромності, тобто все повинно бути в єдиній колірній гамі м'яких світлих тонів. Так зорового простору кімнаті можуть надати світло-блакитні або світло-зелені відтінки. Але не тільки натяжна стеля, а і стіни, штори, меблі та навіть підлогу.

Опис: натяжні стелі в маленькій кімнаті

  • Дзеркальний глянцева стеля є відмінним способом оформлення

Опис: натяжна стеля в маленькій кімнаті

  • Монохромність та наявність відбивають світло глянцевих поверхонь, в тому числі, і стелі - добре ідеальне рішення при облаштуванні інтер'єрів маленьких кімнат

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Для маленьких кімнат відмінним варіантом стануть глянсові натяжні стелі з явно вираженим відбиваючим ефектом. Приміщення допомогою глянцю стане набагато ширше та вище, тобто набагато просторіше, нехай навіть візуально.

Якщо в приміщенні стелі низькі, то чудово проявить себе дзеркальна фактура натяжної покриття, вона дасть відчуття подвійної висоти.

Скептики можуть заперечити, що при монтажі натяжна стеля забирає у кімнати і без того малий простір. Це так, але реально знижуючи висоту кімнати на 3-5 см, тоді як візуально дає набагато більше.

Основними критеріями у виборі натяжних стель для маленьких приміщень:

  • Всі три види фактур натяжної стелі з глянсовим, матовим та сатиновим матеріалом буде виглядати красиво і стильно, навіть у маленькій кімнаті. Але все ж глянцеві стелі підійдуть в цьому випадку найбільш оптимально.
  • Світлі матові або сатинові натяжні стелі більше підходять до класичного стилю інтер'єру. А класика в інтер'єрі, це завжди розкіш, а розкіш в маленькому тісному приміщенні навряд чи буде..
  • На користь глянцевого полотна буде і те, що хоча ширина його і невелика, до 3 метрів в рулоні, цього вистачить, щоб стеля була без шва, цілісним та ідеальним.

Опис: натяжні стелі для маленьких кімнат

  • Натяжна стеля з фотодруком здатний стерти рамки кордону стельової поверхні

Гарним варіантом натяжних стель для маленьких кімнат може бути глянсове полотно з фотодруком, з ефектом 3D.

Дуже ефектно відчуття простору буде, якщо на глянсовому ПВХ полотні зобразити хмарне небо. Тоді кордонів стелі візуально не видно, завдяки чому кімната стає просторіше.

Компанія «Леруа» пропонує Вам встановити натяжні стелі і перетворити Ваше маленьке приміщення просторе та дуже затишне житло.

Наші телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52,(066) 126-90-67.

Наша адреса: м. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1