Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Коли встановлювати натяжні стелі - до чи після іншої обробки

Зазвичай багато питань виникає при ремонті приміщення, особливо по встановленню натяжних стель. Фахівці компанії «Леруа», які вже не один рік на ринку цих послуг, впевнені, що всі питання слід вирішувати за місцем і ситуації. Тому перш ніж почати обробляти стіни, укласти підлогу, встановлювати шафи або монтувати натяжні стелі необхідно запросити фахівців по натяжним стелям, і вони дадуть Вам правильну відповідь.

А тепер по порядку розберемося в черговості работ. І так, підлогу або стелю, відразу ж відповідь, спочатку встановлюється натяжна стеля, а потім треба стелити підлогу. Причина, щоб не пошкодити підлогове покриття важкими інструментами, якими користуються монтажники при монтажі стелі. Це і перфоратор, і драбини, які віддаляються з місця на місце.

Але якщо підлога вже укладені, вихід є, їх просто треба закрити щільним матеріалом, наприклад, картоном.

Далі стіни або натяжна стеля.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Стіни і стеля стикаються по всьому периметру, тому треба добре подумати, коли і що робити в першу чергу, щоб не нашкодити ні стелі, ні стін. Тут можливі варіанти.

Перш всіх робіт по установці натяжних стель необхідно, щоб стіни були вирівняні, зашпакльовані та загрунтовані, тобто готові до чистової обробки.

Установка натяжної стелі хоча і вважається роботою чистою і не курній, але це не зовсім так.

При установці багета, на який кріпиться стелю, необхідно через кожні 7-8 см просвердлити основний стелю або стіни. Крім пилу та бруду, в місцях свердління може відколюватися штукатурка та залишатися під шпалерами, псуючи вигляд оброблених стін.

Коли встановлювати натяжні стелі - до чи після іншої обробки

Якщо Ви вирішили, що будете клеїти шпалери спочатку монтажу натяжних стель, то треба, щоб між наклеюванням шпалер і встановленням стелі минуло кілька днів. Так як під час роботи теплової гармати, яка необхідна для нагрівання плівкових стель, температура в приміщенні буде до 60-65 градусів, та шпалери можуть роздутися або відклеїтися.

Фахівці компанії «Леруа» вважають, що найбільш правильним варіантом було б встановити багет на вирівняні стіни, потім поклеїти шпалери, а змонтувати стелю можна і через 3-4 дні.

І ще, завжди натяжна стеля встановлюється після обробки стін керамічною плиткою. Точно також і після будь-яких покриттів панелями. Тільки тут необхідно каркас під панелі посилити на рівні установки стелі.

Дуже важлива послідовність монтажу натяжної стелі та конструкція вбудованого шафи. Без допомоги фахівця тут не обійтися. Наша компанія готова Вам допомогти

Наші телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.

Наша адреса: м. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.