Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Важливо знати, на скільки опускається натяжна стеля при монтажі

Фахівці компанії «Леруа», які вже не один рік займаються встановленням натяжних стель в Києві та інших містах України, охоче поділяться висновками зі своїми потенційними замовниками про монтаж натяжних стель. Адже у цій справі не можна упускати жодної деталі. Дуже важливо не тільки якість використовуваного матеріалу і його довговічність, але і особливості установки натяжної конструкції стелі. Не секрет, що при монтажі натяжних стель, висота приміщення трохи зменшується. Залежить це насамперед від вибору освітлювальних приладів, від висоти та площі стельового перекриття, а також від наявності інженерних комунікацій.

наскільки опускається натяжна стеля при монтажіОднорівневі стелі опускаються зазвичай на 3-5 сантиметрів, а ось дворівневі можуть опускатися до 10 сантиметрів.

це Визначається відстань між натяжною стелею та стельовими плитами кількома параметрами. Перш за все, враховується схема розташування освітлювальних приладів та їх конструкція, а також наявність інженерних та інших комунікаційних проводок, які будуть розташовані під натяжною стелею. Залежить це від того, якою мірою опуститься натяжна стеля від матеріалу полотна і від варіанту його кріплення до каркаса решетування, а також від висоти приміщення та його геометрії.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Перед установкою натяжної стелі фахівці визначають, в якому стані знаходиться стельове перекриття. Якщо воно неукрепленное або знаходиться в аварійному стані, то натяжні стелі не слід монтувати. Спочатку треба зміцнити кути приміщення, а також стики між стелею та стінами, необхідно також переконатися, що каркас тримається міцно та надійно.

Головним критерієм, який впливає на висоту приміщення, після установки натяжної стелі, це матеріал, з якого зроблена решетування. На сьогоднішній день використовують для натяжної стелі решетування дерев'яні, алюмінієві та з металопластику.

Найкращим варіантом для обрешітки натяжних стель є легкий та дуже міцний матеріал з алюмінію. Ширина зазору між перекриттям і підвісною стелею буде мінімальна, а ось міцність кріплення та його довговічність, гарантовані. Екологічно безпечними та легкими в установці будуть решетування, виконані з дерев'яних рейок, але от приміщення вони зроблять нижче, десь на 3 сантиметри.

Для натяжних стель у вигляді трапеції, куполи або двохярусних - використовуються металопластикові конструкції.

Глянсовий натяжна потолоокКомпанія «Леруа» рекомендує використовувати в невеликих приміщеннях, натяжні стелі з глянцевим плівковим покриттям. Тут зазор між стельовим перекриттям та натяжною стелею буде мінімальним.

Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.

Наша адреса: р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1. Новий офіс на Лівому березі: м Позняки вул. Княжий Затон 2/30.