Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Яку натяжну стелю вибрати для кімнати

Для вибору натяжної стелі в будь-яке приміщення, необхідно знати, як мінімум, які бувають ці пристрої, яка різниця між структурою матеріалу полотна натяжної стелі та ще багато іншого. І хоча вибір стелі, це завжди індивідуальне рішення, компанія «Леруа», перебуваючи не один рік на ринку натяжних стель, допоможе розібратися, який стелю найбільше підійде, наприклад, в спальню або вітальню, або іншу кімнату.

Від виду матеріалу полотна, натяжні стелі діляться на дві основні групи, це текстильні та полівінілхлоридні (ПВХ). А тепер трохи детальніше про кожну з цих груп:

  • Текстильні натяжні стелі виготовлені з нитки поліестеру, просочені поліуретаном, по суті, являють собою тканина трикотаж. Як правило, вони випускаються в рулонах в погонних метрів, а ширина їх до 5 метрів. Це дозволяє збирати безшовні конструкції по конфігурації будь-якого приміщення, так як розрізається матеріал на місці. Ще одним з переваг текстильних стель є те, що їх монтують без теплової гармати, тобто їх не треба попередньо нагрівати.

Тканинні натяжні стелі можуть бути будь-якого кольору, від білого до всіх кольорів веселки, можна навіть замовити за певним розміром малюнок. Ці підвісні стелі не бояться і мінусових температур, а по міцності не поступаються натуральним тканинам.

  • Друга група натяжних стель, це плівка з полівінілхлориду або ПВХ.

Плівка ПВХ за своїм виглядом підрозділяється на глянець, сатинову і матову, хоча їх структура дуже схожа. А ось який натяжна стеля вибрати саме до інтер'єру Вашого приміщення допоможуть фахівці компанії «Леруа».

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Виготовляють, зазвичай, натяжні стелі з плівки ПВХ за розміром кожного індивідуального приміщення, так як ширина її невелика. Зварюють плівку при необхідності, шириною від 1 до 5 м, на ТВЧ верстатах, при цьому полотно обрізається на 10-15% менше необхідного розміру.

Потім газової теплової гарматою плівку ПВХ нагрівають до температури 70 0С, при такій температурі вона розтягується, і її можна натягнути на профільований багет. Після охолодження полотно стелі натягується на багеті, в результаті отримуємо рівний натяжна стеля.

Натяжні стелі з полівінілхлориду можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях, у них дуже слабка морозостійкість. Це один з недоліків таких стель. Але в приміщеннях, які в зимовий період опалюються, цей недолік взагалі не існує, і на вибір вашого рішення між полотнами ПВХ і тканинними ніяк не вплине.

В даний час великою популярністю користуються глянсові натяжні стелі, особливо в невеликих приміщеннях. Адже за рахунок відображення всіх навколишніх предметів глянець візуально збільшує конструкцію приміщення. Це одна з важливих особливостей глянсових натяжних стель. Важливо і те, що глянсова полівінілхлоридна плівка своїми колірними якостями допомагає вирішувати будь-які дизайнерські ідеї по оформленню індивідуального інтер'єру приміщення. Плівка ПВХ може бути будь-якого кольору та відтінку.

Глянсовий натяжна стеля

Недоліком глянцевого полотна є його невелика ширина, для великого приміщення це полотно необхідно спаяти, при цьому шов на глянцевому поверхні буде видимим. Ось чому глянцеві стелі найчастіше встановлюються в приміщеннях, де стеля не перевищує розмір вінілу, щоб не робити спайки.

Але і тут фахівці знайшли вихід, можна встановлювати глянцеві стелі з плівки ПВХ і в великих приміщеннях, до того ж без спайки. Для цього використовується розподільчий багет стельовий для натяжних стель, а сам стелю, зазвичай оформляється двома кольорами або відтінками.

Класикою жанру можна назвати матові натяжні стелі саме за їх незмінний колір і відтінок, який був обраний, при установці він нітрохи не змінюється. Тут немає відображення, ні відблисків, стеля не відволікає увагу від деталей інтер'єру приміщення.

якраз завдяки тому, що на матових полотнах практично не видно спайки, їх можна встановлювати в приміщеннях будь-яких розмірів, і вони по своїй якості підходять для будь-якого дизайну та інтер'єру.

Сатиновий натяжна стеля

Сатинові натяжні стелі за своїм зовнішнім виглядом нагадують матові. Але структура поверхні полотна у них різна. Сатинове полотно має гладку до дзеркальності поверхню, зовсім не має пухирець.

Сатинові натяжні стелі, завдяки своїй гладкій структурі мають відображає властивість, що візуально збільшує розміри приміщення. А при хорошому освітленні ефект відображення має ще одну позитивну сторону, здається перламутровим.

І ось ще що, якщо ви сумніваєтеся, який варіант з двох можливих вибрати - натяжні стелі або гіпсокартонні, то фахівці компанії «Леруа» вам радять відштовхуватися у вирішенні цього питання від передбачуваного освітлення. Так для освітлення однією люстрою підійде стелю вінілової конструкції, а для великої кількості точкових світильників краще підійде натяжна стеля.

Дзвоніть нам: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.

Наші адреси:

    • р. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1
    • р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30