Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Шкода натяжних стель - міф чи реальність

Натяжні стелі стали дуже популярними в наші дні. Однак багатьох хвилює питання, чи шкідливі вони, що являє собою матеріал, з якого вони зроблені, безпечні натяжні стелі в експлуатації. Тому, фахівці компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель перебуває вже не один рік, допоможуть розібратися, чи можна без шкоди для здоров'я використовувати їх у своєму приміщенні. Адже зараз стає дорогим задоволенням використовувати натуральні матеріали. На зміну їх в наше життя давно прийшли синтетичні продукти, які володіють самими чудовими властивостями і головне більш низькою вартістю.

Шкоду натяжних стель - міф чи реальність

А ось про шкідливість та безпеки одного з найбільш популярних видів обробки, натяжних стель та піде мова в цій статті. Як можуть стелі реально вплинути на здоров'я.

Найбільш поширеним натяжною стелею, є стеля зроблена їх плівки ПВХ, він же, існує думка, найбільш шкідливий. Щоб розібратися в цьому спірному питанні, необхідно знати склад матеріалу, що собою являє плівка ПВХ.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Полівінілхлорид, це і є ПВХ, універсальний у використанні, дуже поширений синтетичний полімер. Якщо подивитися, що з нього роблять, відразу ж відпадає думка про його шкідливість. Тут і одноразовий посуд та тара для харчових продуктів і напоїв, упаковка для косметики, а також медичні приналежності (крапельниці, шприци, рукавички тощо). З полівінілхлориду роблять навіть дитячі іграшки та багато іншого, що оточує нас сьогодні.

Все це говорить про те, що завдати шкоди здоров'ю людини, цей матеріал не може, незважаючи на велику кількість хлору в його складі. У матеріалі полотна хлор знаходиться в зв'язаному стані. І ще, багато хімічні елементи, які входять до складу плівки ПВХ, є і в оточуючих нас предметах, у меблях, посуді, одязі і багатьох будівельних та оздоблювальних матеріалах.

міф або реальність натяжних стель

Буває шкода від натяжних стель, так, за певних умов може бути, наприклад, при дуже високій температурі. Тоді речовини хлору, фенолу або толуолу, хоч і в незначній кількості, нижче мінімально допустимої норми, може потрапити у навколишнє середовище.

Єдиним недоліком плівкових стель, крім стель з мікроперфорацією, є їх повітронепроникність. Але такий недолік мають і пластикові вікна, і активно застосовуються при обробці приміщень настінні та підлогові покриття. Просто потрібно правильно організувати вентиляцію приміщення, тоді цей недолік можна звести до нуля.

Великим плюсом натяжних стель ПВХ плівки є їх довговічність, вони добре і легко миються, пил на плівці не збирається, на її поверхні не розвиваються бактерії і грибки,

Другий вид натяжних стель - це тканинні стелі. До них претензій пред'являється набагато менше, хоча основою для їх полотна служить синтетичне волокно-поліестер, а не натуральна бавовна або шовк. Щоб полотно було міцним і водонепроникним його просочують поліуретаном, теж синтетичним матеріалом. Але за своїми якостями він рекомендований та встановлюється в медичних, а також в дитячих освітніх установах.

Якщо ми переконали Вас в застосуванні натяжних стель, то необхідно замовляти натяжні стелі тільки в тих компаніях, які постачають на ринок тільки якісну продукцію.

Купити якісний натяжна стеля можна у нас, Ви про це ніколи не пошкодуєте.

Дзвоніть нам: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67

Наша адреса:

р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1