Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі в коридорі: переваги та правильний монтаж

В даний час сучасний ринок будівельних матеріалів отримав широке поле можливостей. Не обійшло це і максимально швидкої та якісної обробки стелі в коридорі або передпокою, особливо, з точки зору якості підсумкового результату та зовнішнього вигляду цих стель. Одним з кращих рішень є натяжні стелі в коридорі або в передпокої.

Натяжні стелі в коридорі

Компанія «Леруа» вже багато років займається установкою натяжних стель. Тому по праву може довести, що необхідно максимально використовувати цю ефективну технологію для обробки стелі в коридорі або передпокою.

Конструкція сучасного натяжної стелі з точки зору професіоналів, являє собою полотно з ПВХ (полівінілхлоридної) тканини або тканини, на основі волокна поліестеру, яке натягується між кріпленнями по периметру приміщення.

Правильно встановлений натяжна стеля забезпечує гладку та ідеально рівну поверхню стелі. Фахівці компанії вважають, що замовивши натяжні стелі в коридор можна додатково вирішити проблему освітлення цього приміщення, якщо обладнати стеля з вбудованими світильниками. При цьому необхідно пам'ятати, що використовувати світильники можна потужністю до 50 Вт, щоб полотно в результаті перегріву не деформувалося.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Натяжні стелі в коридорі

Перевага натяжної стелі в коридорі ще й у тому, що вони суттєво можуть змінити сприйняття простору.

Так, якщо у Вас приміщення з невисокими стелями, то купити натяжну стелю треба темний глянсовий з дзеркальним ефектом. Тоді передпокій або коридор будуть здаватися значно вище. А при вузькому та високому коридорі надходять з точністю навпаки, ставлять світлі матові стелі, які зроблять коридор більш пропорційним.

Кваліфіковані фахівці компанії «Леруа» зможуть розташувати так вбудовану підсвітку, що весь коридор просто невпізнанним.

Завдяки нашій компанії Ви зможете без тривалої підготовки отримати ідеально рівну та гладку поверхню стелі. Навіть якщо бетонна плита стелі буде вся в нерівностях, натяжна стеля приховає всі недоліки і буде виглядати ідеально. І все це можна зробити в найкоротші терміни, а не розтягувати на ремонт тижні.

Ще одним з плюсів натяжних стель в коридорі є те, що спаяні разом кілька полотен виглядають як одне ціле, практично не видні місця з'єднання. Втім, для коридорів зазвичай використовується монолітне полотно.

Компанії, які професійно займаються продажем і установкою натяжних стель, дають гарантію на 10-15 років їх експлуатації, але прослужать вони вдвічі, а то і втричі довше. Єдиною умовою для цього треба, високий профессионализммонтажа натяжної стелі.

Тому купити натяжну стелю коридору чи передпокою краще в компанії, яка зарекомендувала себе на цьому ринку.

Дзвоніть нам: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.

Адреси в Києві: Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1. Новий офіс ми відкрили на Лівому березі: м Позняки вул. Княжий Затон 2/30.