Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Які натяжні стелі краще тканинні або пвх?

Питання про замовлення натяжних стель на сьогоднішній день вже не варто. Багато хто віддає перевагу при ремонті приміщень натяжним стелям. Питання стоїть в тому, що знаючи, що є два види полотна натяжних стель, тканинне та ПВХ, не всі знають, де і який краще всього підійде. Для загальної орієнтації в цьому питанні фахівці компанії «Леруа» допоможуть розібратися, проаналізувавши властивості даних матеріалів, характерні якості цих полотен.

Наша компанія вже не один рік перебуває на ринку натяжних стель та в професійності наших спеціалістів сумніватися не доводиться. Вони і підкажуть, який вид натяжної стелі підійде найкращим чином в те чи інше приміщення, при цьому розповівши всі переваги і недоліки цих стель. Незаперечним є те, що натяжні стелі облагороджують загальний вигляд будь-якого приміщення.

Стелі ПВХ

Перш ніж купити натяжні стелі з полівінілхлоридної плівки (ПВХ) необхідно знати про них деякі характеристики.

Так встановлюються натяжні стелі з ПВХ на заздалегідь змонтований профіль, шляхом розігрівання матеріалу газової гарматою. Самі полотна зварюються за індивідуальними розмірами та заданої конфігурації.

За типом фактур натяжні стелі з ПВХ можна підрозділити на глянець, вони дають ефект дзеркального відображення. Класичним варіантом є матова стеля, він спокійний без жодного блиску, трохи схожі та напівпрозорі стелі, маючи вигляд матового скла. А ось перламутрові дають ефект переливання відтінків, Є ще сатинові і найбільш ефектні, це металік та полотна з ефектом зоряного неба.

Головною перевагою натяжних стель з плівки ПВХ є його висока якість та помірна ціна. І ще, плівка може витримувати навантаження до 100 кг на метр квадратний, матеріал стійкий до займання, деформації, руйнування хімічними речовинами. Такі стелі не вбирають запаху, вони мають термоізоляцією, а ще пилонепроникні.

На стелі ПВХ можна створювати будь-які форми, цей матеріал володіє самими різними квітами та масою відтінків її не треба фарбувати, і він добре миється.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Його без праці можна демонтувати, а потім встановити назад.

Тканинні натяжні стелі виготовляються з синтетичних волокон поліестера, з обох або однієї сторони просочених полімерами. Тут газової гарматою розігрівати текстильну структуру не треба, без попереднього розкрою виробляється та установка тканинного стелі, так як він відпускається безпосередньо з рулону.

Перевагою тканинного полотна є його більш висока міцність до механічних пошкоджень, а також до впливу низьких температур, ніж у стель з ПВХ. Але в створення неперевершеного ефекту в дизайні приміщення, можна досягти в обох випадках.

Недоліком текстильних стель є їх небагата гамма відтінків, але зате можна використовувати метод фотодруку.

Тканинні натяжні стелі

Купити натяжні стелі з тканини буде набагато дорожче, ніж ПВХ. Вибираючи тканинні натяжні стелі або ПВХ, основним чинників є їх встановлення. Необхідно вибирати таку компанію, яка б якісно та в найкоротші терміни зробила монтаж.

Дзвоніть нам: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67. Наша адреса: м. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.