Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі в дерев'яному будинку

На сьогоднішній день інтер'єр дерев'яного будинку не дуже відрізняється від інтер'єру будинку побудованого з цегли або іншого матеріалу. Як і будь-який будинок, дерев'яний теж потребує декоративній обробці, ця обробка не обов'язково повинна бути дерев'яною, тобто складатися з елементів дерева. В даний час існує маса інших оздоблювальних матеріалів, які роблять будинок по-справжньому красивим та затишним. І якраз установка натяжних стель в дерев'яному будинку допоможе абсолютно змінити інтер'єр приміщення, поєднання класики з авангардом додасть йому особливий шарм.

Отже, рішення про необхідність установки натяжної стелі в дерев'яному будинку, прийнято. Але виникає питання, найняти майстрів або провести монтаж цих стель самому, щоб заощадити гроші. Фахівці компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель перебуває вже не один рік, готові допомогти вам розібратися, що можна зробити самостійно, і коли треба залучати фахівця. Щоб самостійно встановити натяжна стеля необхідно придбати дорогі обладнання, яке обійдеться вам набагато більше, ніж послуги майстра. І це при тому, що ви не знаєте напевно остаточного результату. Тому наші фахівці настійно рекомендують вам, сам монтаж стельової плівки повинен зробити фахівець, а ось підготовчі роботи можна зробити самостійно. А для цього вам, перш за все, необхідно зробити острівці для монтажу вінілового полотна, щоб воно чергувалося з деревом. Адже сам по собі натягнутий по всьому периметру стеля дуже гарний, але в поєднанні, наприклад, з деревом буде виглядати просто виключно. Ось ви і зробите це чергування, до того ж заощадите свої кошти.

Натяжні стелі в дерев'яному будинку

Виробляти монтаж натяжних стель в дерев'яному будинку має одну істотну перевагу, основа для установки стелі, дерев'яна. А це значить, що не треба ніяких пластикових дюбелів, підійдуть звичайні саморізи.

Перш за все, необхідно за допомогою бруса поділити стелю на клітинки, тобто зробити осередку певної форми. Залежно від дизайнерського рішення та інтер'єру приміщення та буде встановлена одна клітинка або декілька, на яких будуть натягнуті вінілові полотна стелі.

Можна встановити фрагментные стелі, для цього необхідно придбати брус розміром 200×100 мм або 100×50 мм, можуть бути і інші розміри в залежності від розмірів приміщення, а також інтер'єру кімнати.

Потім визначається нижня точка, на якій буде базуватися площину дерев'яного каркаса з бруса. А вже від цієї точки у всі кутки кімнати перенести мітки водяним рівнем. Потім необхідно зробити лінії між мітками, відбивши їх чоклайном.

Наступний етап, це установка бруса. Спочатку встановлюється брус, що проходить по всій довжині стелі приміщення. Потім можна більш вузьку частину стелі перегородити брусами, де ставляться більш короткі вставки.

Ще можна встановити, щоб бруси чергувалися по довжині. Це необхідно для жорсткості, тоді кілька цілих брусів, пускаємо в одну сторону, а потім стыкуем цілі бруси, що йдуть до них перпендикулярно.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Якщо площа стелі досить велика, то щоб не було провисання брусів, необхідно зміцнити їх до балок. Для цього використовуються такі ж або більш тонкі бруски.

І ще необхідно пам'ятати, що для кімнат необхідно стельове освітлення, тому можна самому зробити розводку електропроводів. При цьому для кожного окремо взятого стельового світильника необхідно упакувати проводу в гофру з металу або пластику.

А фахівець, який буде монтувати натяжні стелі, подбає про кріплення світильників, на кухні або в іншому приміщенні, де буде передбачена установка стельового покриття.

Можна розташувати світильники просто на дерев'яних брусах, а не тільки на вініловому полотні натяжної стелі.

Таку установку ви зможете зробити самі, при цьому необхідно здійснить свердління брусів та встановити на них світильники.

При установці натяжних стель треба враховувати те, що у продажу є близько ста п'ятдесяти кольорів і відтінків полотна. Тому можна встановити натяжна стеля так, що натягнувши вінілові полотна різного кольору, виділивши, наприклад, центр стелі, отримати справді шедевр мистецтва.

Замовити натяжну стелю для дерев'яного будинку

І ще, наші фахівці рекомендують використовувати сосну для монтажу подібної обрешітки. Соснові бруски не бояться зміни вологості і перепадів температури, при тому вони досить жорсткі, хоча і не дуже важкі.

В дерев'яному будинку можуть бути й інші варіанти натяжних стель.

В залежності від смаку та доцільності натяжні стелі в дерев'яному будинку можуть складатися з єдиного полотна, а не розділені на фрагменти. От як раз про доцільність натяжних стель в дерев'яному будинку і піде мова.

Не для кого, звичайно, не секрет, що будь-яке дерево дуже добре вбирає вологу. А звідси сирість, цвіль, псування, і це, мабуть, головний недолік дерев'яних будівель. Постійний надлишок вологи є і в сучасних будинках, побудованих з профільованого дерев'яного бруса, де передбачено і кухня, ванна та туалет. Тому кращим варіантом для таких будівель є натяжні стелі, так як вологу, яка збирається у вигляді конденсату легко видалити в разі необхідності.

Замовити натяжну стелю для дерев'яного будинку можна в нашій компанії «Леруа». Наші фахівці кваліфіковано встановлять натяжні стелі, які перетворять інтер'єр вашого будинку в сучасний альянс, об'єднуючи ретро з авангардом, а це красиво та практично. Що б купити натяжні стелі дзвоніть нам: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67. Наша адреса: м. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.