Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Мінімальна висота натяжної стелі

На сьогоднішній день натяжні стелі є дуже поширеним і популярним способом обробки базової стелі. Поряд з іншими варіантами стельової обробки, натяжні стелі мають суттєві переваги. Вони недорогі, зручні, довговічні, красиві і до того ж дуже швидко і легко встановлюються.

Мінімальна висота стелі

Монтаж натяжної стелі забирає у Вас невелика кількість простору і тому багато хто задається питанням про те, скільки ж натяжна стеля "з'їсть" від висоти стін.

У тому випадку, коли в приміщенні планується установка люстри, натяжна стеля опускається приблизно на чотири сантиметри.

В іншому ж випадку, якщо люстра не планується, то натяжна стеля забере мінімальна кількість висоти, нарівні з іншими матеріалами.

При монтажі сучасних натяжних стель, забереться близько трьох сантиметрів. Саме по собі полотно має невелику товщину.

До того ж натяжні стелі - це оптимальний варіант для тих, у кого базові стелі досить низькі.

Висота натяжної стелі

Натяжні стелі чудово підійдуть:

- у квартирах з низькими стелями, наприклад "хрущовки" або будинку старої споруди;

- якщо Вас постійно затоплюють сусіди зверху. Натяжний полотно не дасть воді протекти, так як воно під тиском води провисає, тим самим приймаючи форму міхура. Після чого, можливо злити воду через отвір;

- в тому випадку, якщо Вам доводиться для підтримки привабливого вигляду постійно фарбувати або білити стелю. Полотно коштує недорого, і допоможе заощадити час і кошти;

- в тому випадку, якщо на Вашому базовому стелі є дефекти або нерівності, полотно приховає це. Так само завдяки натяжної стелі Ви зможете приховати комунікації, труби;

- натяжні стелі не вимогливі у догляді, при виникненні незначних забруднень їх з легкістю, можливо протерти вологою тканиною.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Коли визначається висота натяжної стелі, варто в першу чергу, враховувати висоту ваших стін. Якщо у вас високі стіни, то з'являється можливість опустити натяжна стеля на потрібний рівень. Деяким не подобаються занадто високі склепіння, точно також як і важкі і складні конструкції.

Що робити, якщо ваші базові стелі низькі?

Профіль для установки натяжної стелі має висоту всього три сантиметри. В даному випадку, варто дотримуватися кількох рекомендацій:

- в більшості випадків мембрани мають блискучу поверхню, тобто частково відображають функцію дзеркала, а як відомо така поверхня візуально зможе підняти простір;

- важливо знати, що чим світліше натяжний полотно, тим візуально вище він буде здаватися. Тому для того, що б розширити і витягнути приміщення вдаються до такого рішення;

- якщо ви хочете максимально підтягнути натяжна стеля до базового, тоді варто використовувати невеликі світильники;

- для того, що б вийшов мінімальна відстань між стелями, варто вибирати штапиковую або клинову технологію його установки.

Важливо! Для того, що б зазор між базовою стелею і натяжних стель становив всього один сантиметр, варто відмовитися від установки стельових світильників. Для гарного освітлення ідеально підійде підсвічування на стінах.

Замовити натяжні стелі Ви зможете у компанії "Леруа". Ми встановимо натяжна стеля швидко і якісно!