Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля в спальні - яка вона може бути?

Як відомо, саме спальня в будинку - це місце, де людина проводить більшу частину свого часу. З тим настроєм, з яким людина засне, то що він першим побачить коли прокинеться впливає на те як він проведе свій день. Вже відомо дуже давно, про те, як впливає колір та форми оточуючих предметів на психіку людини, тому натяжні стелі не повинні бути винятком. Іноді саме натяжні полотна та можуть виступати такими впливаючими факторами.

Давайте з'ясуємо, що все ж потрібно враховувати при виборі натяжної стелі в спальні.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

 

Вплив кольору на психіку людини Спектр з 7

Вплив кольору на психіку людини Спектр з 7

- Червоний колір

Як відомо саме цей колір збудливо діє на нервову систему людини і при цьому може підвищувати кров'яний тиск. Варто відзначити, що червоний відтінок збудливо діє і на статеве збудження та надає лікувальний вплив на людей, які страждають шкірними хворобами.

Кольору натяжних стель

- Оранжевий колір

Даний колір займає друге місце після червоного. Він робить також вплив, що й червоний, але вважається більш гарячим. Переважання даного відтінку може негативно діяти на внутрішні органи людини, викликаючи їх перегрів. Тому не рекомендуємо застосовувати помаранчевий колір натяжної стелі в спальні. А ось якщо поєднувати його з іншими відтінками, тоді вийде дуже навіть позитивне і яскраве полотно.

- Жовтий колір

Як відомо, жовтий відтінок стимулює нервову та зорову систему і вважається найбільш сприятливим для важкої розумової діяльності.

- Зелений колір

найпоширеніший у природі є саме зелений колір. Погодьтеся, що з даними кольором наші очі зустрічаються найчастіше. Зелений колір діє на організм людини расслабляюще і при цьому підвищує м'язовий потенціал.

- Блакитний колір

Психологи стверджують, що блакитний колір сприятливо та заспокійливо впливає на нервову систему. натяжна стеля блакитного кольору допоможе розслабитися після важкого трудового дня.

- Синій колір

Даний відтінок має позитивний вплив на людину, але тільки у незначних дозах і в поєднанні з іншими колірними рішеннями. Велика кількість синього кольору, особливо в невеликому приміщенні може надавати іноді навіть пригнічувальну дію на людину.

- Фіолетовий колір

Даний колір перебувати між червоним та синім, тому і веде себе відповідно. При виборі натяжної стелі фіолетово кольори, можна поєднувати його з іншими колірними рішеннями, але не варто робити контрастних поєднань, наприклад: помаранчевий з блакитним, зелений з червоним, фіолетовий з жовтим.

Фактури натяжної стелі для спальні

Найбільшою популярністю користуються глянцеві натяжні стелі, які зовні нагадують гладку дзеркальну поверхню. Завдяки такому ефекту, візуально приміщення стає більше. Навіть яскравий глянсовий натяжна стеля буде відображати близько сімдесяти відсотків світла, проникаючого в приміщення від різних джерел. Кімната з такою стелею буде більш об'ємною та оригінальною.

Матовий натяжна стеля стане прекрасним варіантом для кімнати, виконаної в класичному стилі або в тому випадку, якщо стеля не повинен бути головним акцентом всього інтер'єру. Його шорстка поверхня може бути як кольоровою, так і білою і бути светопоглощающего. До речі, для спальні це один з найбільш ідеальних рішень, так як натяжні полотна створюють атмосферу комфорту і м'якості. Ще однією перевагою є те, що на матових стелях зовсім не видно монтажного шва.

Сатинові натяжні стелі - це золота середина між глянцевим і матовим покриттям. Завдяки перламутровому відтінку, полотно м'яко розсіює світло і не затушовує якісь дизайнерські ідеї, наприклад багаторівневі стелі зі складним освітленням. Сатинові полотна також ідеально маскують монтажні шви.

Вибір кольору для натяжної стелі

Компанія "Леруа" пропонує Вам широкий асортимент натяжних стель для спальні. Оригінальним варіантом стануть натяжні стелі "зоряне небо". Тільки уявіть, що у вашій спальні буде своє власне зоряне небо над голою. Це може бути нічне небо з кометами, галактика або північне сяйво.

Великою популярністю користуються також багаторівневі натяжні стелі. Якщо ваш базовий стеля високий, тоді ми зможемо створити для вас оригінальну і цікаву конструкцію, яка завдяки спеціальному освітленню буде як би літати в повітрі.

загалом, натяжна стеля для спальні повинен бути в першу чергу приємним і комфортним для Вас. Встановити натяжна стеля в спальню Вам зможе компанія "Леруа". У нашій команді працюють професіонали своєї справи. Якісний натяжна стеля ми залишимо і монтуємо в короткі терміни, а наші менеджери допоможуть підібрати полотно спеціально для Вас.