Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Рейтинг натяжних стель: як вибрати?

Як відомо натяжні стелі складаються з кількох елементів. Це безпосередньо саме стельове покриття, елементи освітлення, кріпильні профілі та деякі деталі. Але коли мова заходить про виготовлення натяжних стель, то мова йде про самому полотні.

Натяжні стелі в країнах Європи виготовляють безпосередньо з матеріалів підприємств - виготовлювачів. Для конкретного великого дилера створюються вже індивідуальні, готові полотна. Не важливо, чи займається фірма з монтажу полотен їх виготовленням, а головне варто звертати увагу на якість самого полотна. Тому так важливо звертати увагу на маркування натяжних полотен та читати відгуки про виготовлювачах.

Рейтинг натяжних стель: як вибрати?

У більшості випадків рейтинг натяжних стель для споживача залежить від вартості за метр квадратний. Але купувати дуже дешеві натяжні полотна ми не рекомендуємо, оскільки занадто низька ціна може свідчити про невисоку якість виробу, а також повну відсутність професіоналізму майстрів по установці. Неякісний натяжна стеля прослужить вам дуже короткий термін та швидше за все, розчарує вас.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

На ціну варто звичайно ж звертати увагу - це ще один вагомий критерій після фактури і типу матеріалу. Однак, найголовнішу роль відіграє компанія, яка займається установкою натяжної стелі. На жаль, сьогодні можна зустріти велику кількість фірм одноденок, для яких монтаж натяжних стель - це тільки супутнє заняття, тому не варто очікувати від них якісної установки. Погодьтеся, що для кожного виду роботи існують свої певні стандарти, певні нюанси і технології, які накопичуються з роками.

Компанія "Леруа" пропонує Вам якісні натяжні стелі. Ми займаємося монтажем натяжних стель вже не перший рік, тому знаємо всі тонкощі і нюанси цієї справи. Ми точно знаємо, що якісна натяжна стеля від європейського виробника не може коштувати копійки, але в той же час наші клієнти зовсім не переплачують за роботу та матеріали.

Переваги натяжних потоків від компанії "Леруа":

термін служби натяжної стелі складає близько п'ятнадцяти років. З часом він не втрачає свій первинний колір, не деформується та не провисає;

- якщо Вам потрібно терміново зробити ремонт, посл якого ви не хочете прибирати ще тиждень, тоді установка натяжних полотен - це кращих вихід із ситуації;

- широкий асортимент кольорів полотен, дозволить підібрати полотно саме під Ваш інтер'єр;

- завдяки своїм алергенними антисептичним властивостям ви з легкістю зможете використовувати натяжні полотна навіть в дитячій. Вони не притягують пил і не виділяють запах;

- натяжні стелі не боятися вологості.

Натяжні стелі від Леруа

Перед тим як вибирати натяжну стелю, вивчіть відгуки про бренди, які пропонує компанія.