Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Однорівневі натяжні стелі

На сьогоднішній день ідеальної оздобленням стелі є натяжні стелі, які мають цілий ряд переваг. Сучасні натяжні полотна можуть бути багаторівневими та однорівневими. Завдяки їм, можливо добитися ідеально рівної поверхні і вельми привабливого зовнішнього вигляду навіть у тому випадку, якщо базовий стеля має ряд дефектів та недоліків.

Незважаючи на свою простоту, однорівневі натяжні стелі, нададуть вам безліч рішень в області оформлення. Вони встановлюються в короткі терміни, не вимогливі у догляді, надійні та довговічні.

Однорівневі натяжні стелі

Головною особливістю таких полотен є відсутність об'єму і складних конструкцій. Тому вони користуються величезною популярністю, серед великої кількості міських жителів.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

На жаль, у більшості квартир висота базового потоку не дозволяє зробити особливий розмах, тому ідеальним рішенням для створення оригінального стелі стане натяжний полотно.

Давайте розглянемо застосування однорівневого натяжної стелі в різних інтер'єрах.

В передпокої ідеальним варіантом стануть глянцеві стелі. Це актуальне рішення також можливо застосувати для ванних кімнат. Завдяки спеціальному освітленню, ви зможете візуально розширити невелику кімнату, тобто надати їй обсяг. До того ж натяжні полотна зовсім не боятися бруду і вологості. Завдяки широкій колірній гамі, ви зможете поекспериментувати та встановити замість звичного пастельного натяжної щільна який - небудь темний або яскравий варіант.

Куппить однорівневі натяжні стелі

Що ж стосується кухні, тому ми рекомендуємо встановлювати не глянцеві полотна, а матові. Так як на глянці дуже добре видно всі краплі, бризки.

Однорівневі натяжні класичні стелі в більшості випадків можливо побачити в дитячих спальнях та вітальнях. Дуже популярні кремовий, бежевий або білий варіант.

Вартість натяжної стелі

Практичність і низька ціна натяжної стелі - найголовніші переваги, якими можуть похвалитися натяжні стелі. Після їх установки в приміщенні практично не залишається ні сміття, ні пилу, вони не вимагають попередньої підготовки приміщення, а їх установка займає всього кілька годин. Точну ціну вашого майбутнього натяжної стелі можливо сказати тільки після замірів кімнати, так як на ціну впливає кілька факторів: кількість кутів, квадратура, наявність освітлювальних приладів, вентиляційної системи і декоративних елементів.

Компанія "Леруа" пропонує Вам широкий асортимент натяжних полотен. В нашому каталозі Ви зможете підібрати для себе як фактуру, так і колір вашого майбутнього натяжної стелі. З нами швидко, якісно та надійно!