Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дворівневі натяжні стелі

Серед великої різноманітності натяжних потоків, перші місця займають саме дворівневі. Дворівневі натяжні стелі є втіленням краси, функціональності та комфорту. Але варто відразу сказати, що дворівневі натяжні стелі є не тільки писком моди, але і дійсно ефектним та практичним варіантом обробки базової стелі.

Дворівневі натяжні стелі

Варто сказати, що саме по собі поняття "дворівневі" є відносним. Насправді фахівці можуть зробити і три й більше рівнів стелі. Найголовніше у здійсненні цієї задумки це ідея дизайнера та висота базової стелі.

Дворівневі натяжні стелі можуть бути різними за своєю фактурою та колірним рішенням. Власне в грі контрастів, фактур і кольорів і полягає їх призначення. Завдяки гармонійному поєднанню текстур і колірних рішень можливо візуально збільшити простір, зробити його більш об'ємним і світлим.

Тому фахівці компанії "Леруа" рекомендують монтувати натяжні стелі не тільки у великих кімнатах, але і навіть в стандартних квартирах, де стелі не можуть похвалитися великою висотою.

У більшості випадків дворівневий натяжна стеля складається з декількох рівнів. Власне сам каркас дворівневого стелі збирається з профілів, які призначені для кріплення гіпсокартону та самого направляючого багета, до якого власне і монтується натяжний полотно.

Дворівневий натяжна стеля може бути оформлений тільки ПВХ плівкою без створення гіпсокартонної конструкції.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Дворівневі конструкції це простір для вашої фантазії, так як завдяки комбінуванню колірних рішень, застосування різних текстур полотна, розташування освітлювальних приладів можна створити цілий витвір мистецтва у себе на стелі.

Натяжні стелі даного типу можливо монтувати практично в будь-якому приміщенні: у вітальні, на кухні, в дитячої або ванній кімнаті. Завдяки цікавим варіацій з гіпсокартонним стелею Ви зможете візуально розмежувати простір на кілька зон, а також сховати все те, що б ви не хотіли виставляти на показ, а точніше: системи вентиляції, електрообладнання, комунікації. Від усього цього неприємного на око можна з легкістю позбутися завдяки дворівневим натяжним стелям.

Але варто сказати, що в деяких випадках у невеликих приміщеннях дворівневі натяжні стелі виглядають безглуздо і абсолютно марні. Власне, величезну роль у такій ситуації відіграє планування інтер'єру. У будь-якому випадку, краще всього при монтажі полотна краще всього звернутися до досвідчених фахівців, а не самостійно пробувати його встановити.

Дворівневі натяжні стелі

Компанія "Леруа" із задоволенням встановить вам натяжні стелі в будь-якому приміщенні за короткі терміни. При бажанні ми зможемо встановити дворівневий натяжна стеля, який неодмінно стане головним акцентом всього інтер'єру.

Ще одним важливим перевагою дворівневого натяжної стелі є його цілковита водонепроникність. У тому випадку, коли сусіди зверху випадково вас заллють, натяжні стелі не пропустять ні краплі.

З нами швидко, якісно та надійно!