Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як проводиться розрахунок натяжної стелі?

У зв'язку зі зростаючою популярністю натяжних стель фахівці компанії «Леруа», яка займається встановленням у місті Києві вже не один рік, спробують розповісти, від чого залежить, розрахунок натяжної стелі. І так, розрахунок ціни натяжної стелі залежить, перш за все:

По-перше, від вартості квадратного метра полотна (як правило, в неї включається і вартість установки).

По-друге, вартість 1 квадратного метра полотна необхідно помножити на площу стелі приміщення.

Як проводиться розрахунок натяжної стелі?

по-третє, необхідно враховувати вартість фактури та кольору полотна. Тут в розрахунок йде вартість додаткових конструкцій і елементів, які будуть вбудовані в стелю.

І в-четверте, не можна забувати при розрахунку натяжних стель, освітлення, яке буде встановлено в даному приміщенні. При цьому необхідно враховувати кількість освітлення та його тип. Так при установці люстри необхідно заздалегідь знати різновид її кріплення, якщо ж це будуть світильники, то треба враховувати їх кількість та необхідність електричної розводки.

Менеджери нашої компанії попереджають, що використання багаторівневих конструкцій, «зоряного неба», нанесення стельової графіки на матерію полотна, а також криволінійних поверхонь все це змінює розрахунки натяжної стелі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

На підставі розмірів приміщення проводиться розрахунок натяжної стелі. Тому необхідно точно зробити виміри приміщення, а також необхідне з упевненістю уявляти, яким повинен бути натяжна стеля в даному приміщенні. Від цього залежить і ціна натяжної стелі. При установці натяжних стель наші фахівці самі виїжджають до замовника та виробляють всі виміри приміщення, при цьому без будь-якої оплати. Виробляють ці заміри наші співробітники грамотно та розрахунки виробляють на спеціальних комп'ютерних програмах. Такий розрахунок здійснити самостійно досить складно, особливо там, де планується встановити багаторівневий натяжна стеля, а також, якщо він буде неправильної форми.

При розрахунку площі натяжної стелі необхідно враховувати кількість кутів, наявність інших елементів у приміщенні таких, наприклад, як повітроводи, труби, багети для кріплення гардин та інші елементи, які є в цьому просторі. Тут враховується і наявність освітлювальних приладів їх різновид і кріплення, необхідність електричної розводки та інші параметри. В розрахунок включається натяжної стелі наявність стельового плінтуса, окантовку периметра, а також додаткових вставок. Кріпильний профіль та стандартна декоративна вставка, яка закриває технічний зазор між стіною і стелею, теж враховується в розрахунку натяжної стелі.

З усього вище перерахованого можна зробити висновок, що здійснювати самостійно розрахунок натяжної стелі навіть самого простого, прямокутної форми не варто, так як його площа може змінитися, після викрійки полотна.

розрахунок натяжної стелі

А адже крім стандартних монтажних робіт можуть виникнути й інші нестандартні роботи. Тому необхідно зробити висновок, точний розрахунок натяжної стелі повинен зробити досвідчений фахівець. Якщо Ви бажаєте встановити натяжні стелі телефонуйте нам:

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Наша адреса: р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.

Наші менеджери охоче дадуть відповідь на всі Ваші запитання, у зручний для вас час оформлять безкоштовну консультацію професійного технолога-замірника.