Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Що спочатку: шпалери або натяжні стелі?

В даний час в наших будинках та квартирах натяжні стелі завоювали собі законне місце. І це виправдано, адже вони довговічні та нетоксичні, служать без ремонту і заміни не одне п'ятиріччя. До того ж особливого догляду натяжні стелі не вимагають, хіба що легенько видалити пил. Фахівці компанії «Леруа», які вже кілька років займаються встановленням натяжних стель в Києві, допоможуть розібратися, що ж собою являє така стеля, як він встановлюється і чим він приваблює замовників.

Полотном натяжної стелі є дуже тонка, але дуже міцна плівка ПВХ або спеціальна тканина. Під стелею встановлюється каркас, на який і натягується полотно натяжної стелі.

Що спочатку: шпалери або натяжні стелі?

Найважливішою перевагою плівки ПВХ є те, що вона може бути сама різна за кольором, тобто її можна підібрати під будь-який інтер'єр приміщення. Залежно від дизайну квартири або від бажання замовника наші фахівці можуть змонтувати стелі як однотонні, так і різнокольорові. Можна встановити натяжна стеля з візерунками, а також вмонтувати світильники, зробити в будинку величезну «зоряне небо». За допомогою плівки можна якісно імітувати будь-який матеріал, навіть мармур.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Зазвичай встановлюють натяжна стеля під час ремонту приміщення і не завжди зрозуміло, коли його монтувати, до поклейки шпалер або після. Щоб правильно орієнтуватися в цьому питанні необхідно, насамперед, з'ясувати будову самої стелі, а також способи його монтажу.

Одним з найбільш простих методом установки натяжної стелі, є спосіб кріплення полотна на каркасі. Цей метод є найбільш дешевим, так як не потрібно попередніх замірів, для виготовлення індивідуального полотна, але немає гарантії, що після закінчення, якого то часу така стеля може злегка провиснути.

другий метод, гарпунний, тут необхідно зробити виміри стелі, потім робиться каркас, який встановлюється на стіни. Висота стін зменшується на 3-4 сантиметри, що майже не помітно. Полотно розігрівається і в натягнутому вигляді надівається на каркас. Після того, як полотно охолоне, стеля стає ідеально рівним до того ж дуже міцним. Тут вже буде гарантія його служби на багато років.

Установка натяжної стелі

А от у питанні, що спочатку робити шпалери або натяжна стеля залежить від відповіді, як часто ви плануєте міняти шпалери. Якщо шпалери часто міняти не планується, то спочатку необхідно їх поклеїти, а потім вже монтувати натяжна стеля. Так як встановленням натяжних стель в нашій компанії займаються висококласні фахівці, то за збереження шпалер можна не турбуватися.

Можна спочатку встановити натяжна стеля, а потім по нижній кромці поклеїти шпалери. Це в тому випадку, якщо шпалери ви хочете міняти часто, а стеля не треба буде демонтувати. Якщо треба встановити натяжна стеля телефонуйте нам.

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67

р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.