Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Догляд за натяжними стелями

Встановлюючи натяжні стелі в Києві, фахівці компанії «Леруа» тут же дають безкоштовні консультації по догляду за цими стелями. Перш за все, при збиранні натяжної стелі необхідно не пошкодити його, не подряпати. Якщо на стелі з'явилася пил її треба видалити вологою м'якою ганчіркою, жорсткі тканини використовувати в цьому разі не можна, так як можна подряпати полотно стелі. Але якщо забруднення не видаляються вологою серветкою або ганчіркою, у цьому випадку застосовуються рідкі миючі засоби. Найкращим варіантом для цієї мети є засіб для миття килимів, підійде, і засіб для миття посуду або звичайне рідке мило. Після видалення бруду стельове полотно необхідно витерти насухо, щоб повністю видалити миючий засіб. Але треба добре запам'ятати, що ніякі агресивні хімічні речовини використовувати для миття натяжної стелі не можна, щоб не пошкодити полотно.

Догляд за натяжними стелями

Після закінчення часу стеля може потьмяніти, а знову зробити його яскравим це у ваших силах. Можна використовувати для додання блиску стелі 10-процентний розчин нашатирю або звичайний мильний розчин, але жодним чином не застосовувати різні розчинники, на основі ацетону або гасу. Ці розчинники можуть зіпсувати зовнішній вигляд стелі і ні скільки не додадуть бажаного блиску.

з Огляду на те, що плівка ПВХ в нагрітому состоянииспособна розтягуватися і стеля може провиснути після довгих років використання, особливо там, де вмонтовані освітлювальні прилади. Тому фахівці компанії «Леруа» настійно рекомендують використовувати виключно лампи допустимої потужності, а саме звичайні лампи розжарювання по потужності не повинні перевищувати 60 Вт, а жіночі - 35 Вт.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Використання ламп більшої потужності приведе до того, що полотно стелі з часом почне плавитися, провисне і може порватися.

Наші фахівці впевнені, якщо дотримуватися цих простих правил експлуатації натяжних стель, то вони прослужать вам не одне десятиліття.

Догляд за натяжними стелями

А тепер перейдемо до питання, правильного догляду за натяжними стелями.

Так як наша компанія займається установкою натяжних стель у місті Києві вже не один рік, то наші клієнти регулярно цікавляться, як правильно доглядати за такими стелями, ніж їх мити, і чого не можна робити в жодному разі.

Перш за все, необхідно відзначити, що догляд за натяжними стелями простий і необтяжливий. В увазі антистатичності натяжні полотна не притягують пил, тому їх зазвичай досить очищати максимум один раз на рік. Але існують специфічні приміщення, де купаються, а також готують, це ванні кімнати та кухні. Так у ванній, навіть при наявності фіранки пар і бризки можуть залишати білясті плями на темних глянцевих стелях. А в кухнях з часом навіть при наявності гарної витяжки на стелі може утворитися тонкий шар кіптяви. Регулярний догляд необхідно виробляти в коридорах приватних будинків, веранди, лоджії і балкон, особливо влітку, де з вулиці на натяжні стелі осідає пил і бруд.

Чистку натяжних стель можна здійснити трьома видами. Це два види сухого прибирання, із застосуванням пилососа або натирання м'якою фланеллю і третій вид прибирання, це вологе прибирання без миючих засобів або з ними. Якщо виробляти прибирання натяжної стелі з пилососом, то необхідно дуже акуратно працювати з технікою, не залишити на стелі подряпини і щоб не пошкодити плівку ПВХ, а потихеньку зняти павутину. Збляклі глянцеві полотна або мало забруднені стелі можна протирати м'якою тканиною з коротким ворсом (щоб на стелі не залишалися ворсинки) або сухою серветкою. Блиск глянцевим натяжним стелям можна повернути, використовуючи 10% нашатирний спирт. Самостійно його можна приготувати, таким чином, 100 мл нашатирного спирту змішати з 900 мл води. Використовувати більшу кількість спирту не можна, так як він може пошкодити плівку. Після обробки спиртовим розчином полотно стелі необхідно протерти насухо.

Свої особливості має і догляд за тканинними натяжними стелями. Маючи плетену поверхню полотна з тканини зручніше і швидше прибирати щіткою, у якій довгий і м'який ворс. Якщо забруднення стійке потрібно використовувати вологе прибирання, але ось рідина для миття стекол застосовувати не можна, вона може прикрасити тканину, так як у складі цієї рідини є барвники.

натяжні стелі можна Мити мочалкою для посуду, м'якої не ворсистої ганчіркою або автомобільною губкою в теплій воді. Ніколи не застосовувати жорсткі мочалки. Миючими засобами для натяжних стель є засіб для миття посуду або рідке мило, їх застосовують, якщо на стелі бруд містить жир.

Наші фахівці рекомендують мити плівку ПВХ не круговими рухами, а прямо, вперед-назад, тоді не буде на стелі розлучень. І при збиранні не можна використовувати розчинники, типу гасу або ацетону, а також не можна використовувати абразивні засоби. Цими засобами можна зіпсувати натяжний полотно. І ще, встановлювати натяжні стелі необхідно тоді, коли всі брудні ремонтні роботи вже завершені, щоб не було потреби мити їх після ремонту, а краще відразу ж насолоджуватися ідеальною чистотою і красою стельової поверхні.

Якщо треба встановити натяжна стеля телефонуйте: телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67

р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс.