Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як вибрати люстру для натяжної стелі?

При установці натяжних стель найбільш питань з'являється з вибором освітлювальних приладів. Менеджери компанії «Леруа», яка кількох років займається монтажем натяжної стелі в місті Києві, готові допомогти своїм клієнтам у виборі освітлювальних приладів. В залежності від висоти приміщення можна підібрати освітлювальний прилад потрібного розміру, матеріалу, форми і конструкції. Всі люстри поділяються на вертикальні та горизонтальні. Найбільш популярними в квартирах багатоповерхових будинків, де висота приміщення 2,4-2,5 метра, є горизонтальні люстри, так як їх висота всього 20-35 сантиметрів та діаметром або довжиною до метра.

Як вибрати люстру для натяжної стелі?

Для приміщень з висотою від 3 метрів використовують вертикальні люстри. По ширині вони невеликі 30-50 сантиметрів, а ось заввишки 50-100 сантиметрів. Це буде найбільш підходяща люстра для натяжної стелі такої висоти.

Ну і природно, є ексклюзивні великі пірамідальні світильники для величезних залів, музеїв, театрів, готелів і т.д.

Що важливо врахувати при виборі люстри під натяжні стелі?

Важливо пам'ятати, що натяжний полотно не має нагріватися понад 60°С. Тому та частина люстри, яка стикається з натяжною стелею не повинна перегріватися.

Наступний момент - напрям плафонів, їх відстань від натяжної стелі та лампи. Краще всього, якщо плафони спрямовані вниз або в сторони. У люстри встановлюють лампи розжарювання потужністю до 60 Вт, галогенні лампи потужністю до 35 Вт. При цьому відстань від плафонів до натяжного полотна повинна бути 20-40 сантиметрів, - радять фахівці компанії «Леруа».

Люстри під натяжні стелі

Єдиний варіант, коли неважливо, як розташовані плафони, це використання енергозберігаючих ламп, так як вони не нагріваються. Таке ж властивість та люстр з діодами. Але за правилами їх необхідно встановлювати з охолоджуючої ґратами. Її можна встановлювати в міжстельовому просторі, тому, що решітки трансформатори регулярно перегріваються, і люстри згорають.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Невеликий, але важливий нюанс - декоративна чаша люстри. Вона повинна бути не менше сірникової коробки та мати великий вільний хід по своїй шпильці. Це необхідно для того, щоб була можливість прикріпити люстру, з'єднати і заізолювати контакти, а потім все замаскувати.

Якщо полотно для натяжної стелі вибрано глянсове, особливо темний, зверніть особливу увагу на те, як люстра виглядає зверху. Лакові стелі дають відображення 70-90%, тому саме верхню частину світильника Ви будете споглядати на стелі, звичайно, краще, якщо вона буде не менш естетична, ніж нижня.

Як кажуть: "На смак та колір товаришів немає", але металеві та кришталеві люстри стельові для натяжних стель глянцевою фактури підходить самим найкращим чином.

Установка люстри на натяжна стеля

Власне кажучи, люстри, як і всі інші світильники, встановлюється на базові, а не на натяжні стелі! Є два методи, як здійснити кріплення люстри до натяжній стелі.

установка люстри на натяжна стеля

До плити перекриття або іншому основи кріпиться металевий гачок, на який підвішують люстру.

установки люстр до чорнової стелі кріплять дерев'яний брусок, до якого прикручуються кріпильні елементи приладу. Це більш надійний, а тому і популярний спосіб.

Важливий момент: часто стельове кріплення необхідно подовжувати за допомогою арматури. При її виборі потрібно врахувати вагу люстри, а подовження зробити до монтажу натяжної полотна.

На плівку ПВХ в місці кріплення люстри монтажники з "Леруа" клеять термоізоляційне кільце, потім прорізають отвір, через нього витягають електропроводи, з'єднують їх з проводами люстри, ізолюють контакти та декорують в спеціальній чаші.