Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

"Гарячі" питання про натяжні стелі

У цій статті фахівці компанії «Леруа», яка займається встановленням натяжних стель в місті Києві вже більше 5 років, постараються відповісти на всі питання, що часто задаються своїх замовників. Тим більше, що натяжні стелі стають все популярнішими, тим самим, витісняючи з ринку інші стельові покриття.

Одним з важливих питань є питання про те, не порветься чи полотно натяжної стелі під час затоплення. Наші фахівці, маючи достатній досвід роботи з цими стелями, відповідають, що так, при деяких умовах полотно дійсно може розірватися. По-перше, якщо прорве трубу з гарячою водою або опалення, від високої температури плівка ПВХ стає сильно еластичною та може розірватися.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При тривалому затопленні холодною водою, якщо навантаження збільшиться більш ніж 100 кілограм на квадратний метр, тобто перевищити допустиму норму, полотно натяжної стелі теж може розірватися. Ще один неприємний момент, при неякісно виготовленому полотні, в області шва може скупчуватися вода, не витримавши навантаження стелю порветься. Цей пункт можна уникнути, замовляючи натяжні стелі тільки в перевірених компаніях, які дають гарантію на багато років.

"Гарячі" питання про натяжні стелі

Наступним питанням є про неприємному запаху, як довго він тримається. Фахівці компанії «Леруа» впевнені, що через пару днів в провітрюваних приміщеннях запах зникне назавжди після установки натяжної стелі. Тобто в житлових будинках або квартирах всі ремонтні запахи вивітряться всього за 2 дні. Але якщо приміщення буде закрита, вікна та двері не відкриваються на провітрювання, то запах може залишатися і довше.

Наступним питанням, найбільш часто задається, це установка натяжної стелі на кухні. Потрібно встановлювати натяжна стеля саме на кухні, де майже завжди є екстремальні умови експлуатації. Адже з роками, незважаючи на сучасну техніку і витяжку будь стеля жовтіє та покривається тонким шаром кіптяви. Наші менеджери запевняють, що саме натяжні стелі краще всіх стельових покриттів ведуть себе в цих умовах. Їх не треба перефарбовувати як інші стельові покриття, досить взяти теплої води з мильним розчином і м'якою фланелевою тканиною помити плівку ПВХ. Крім мильного розчину можна використовувати засіб для миття посуду, але тільки не абразивні порошки та металеві мочалки. Щоб натяжну стелю не перестав блищати, необхідно у мильний розчин додати кілька крапель нашатирного спирту, протерши стелю, а потім сухою м'якою тканиною його відполірувати. І це можна робити один раз в рік і стеля на кухні завжди буде як новий та прослужить не один десяток років.

питання про натяжні стелі

Таким хвилюючим питанням є питання, скільки висоти приміщення забирає натяжна стеля. Відповідь не однозначна, там, де стеля приміщення рівний, натяжна опуститься всього лише 3-4 см, тобто на ширину профілю. Якщо чорновий стелю не рівний, то натяжний полотно буде встановлюватися від нижньої точки рівня плити. З точковою установкою світильника вінілове полотно може знижуватися на 5-6 см, при низькому цоколі, а при високому, на 7-10 див. Але візуально натяжні стелі навіть збільшують приміщення, особливо глянцеві. Ось тому наші фахівці рекомендують встановлювати натяжні стелі у своїх приміщеннях. Телефонуйте нам: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67

м. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.