Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Ремонт стелі. Який вибрати матеріал?

В даний час для обробки стелі на будівельному ринку представлені найрізноманітніші матеріали. Але тільки один вид матеріалу відповідає, і практичності і до того ж має естетичний вигляд. Сучасні технології оздоблення стелі, які оптимально поєднують ціну, якість та надійності це натяжні стелі.

Натяжні стелі мають масу переваг перед традиційними видами стельової обробки. Адже і побілка, шпалери, та стельова плитка або підвісна стеля, мають обмежений вибір декоративного оформлення стелі, так і від затоплення вони не рятують, у цьому і полягають їхні головні мінуси. Так що в принципі крім низької вартості, інших конкурентних переваг у них немає. А ось за допомогою натяжних стель можна створити ексклюзивний індивідуальний дизайн як для житлових приміщень, приватного будинку або квартири, так і для розважальних, торговельних та офісних закладів. Вони дуже міцні та надійні, навіть під час затоплення зверху зможуть витримати велику вагу води, а після її зливу стають такими ж, як і до НП. Полотном натяжної стелі є полівінілхлоридна плівка, яка має такі властивості, як міцність, вологостійкість та надійність.

Ремонт стелі. Який матеріал вибрати?

Тому вони найбільш практичні на кухні, легко миються та при цьому виглядають ефектно, зроблять вашу кухню зовсім незвичайним. Натяжна стеля при необхідності дозволяє своєю конструкцією встановити систему вентиляції та освітлення. До того ж, немає потреби додаткової обробки його поверхні. Лакові натяжні стелі візуально збільшують розміри простору приміщення, що дуже необхідно для стелі маленької кухні. З допомогою різної кольорової гами та різних фактур можна створити інтер'єр-від класичного до хай-тека. Полівінілхлоридна плівка по своїй структурі не вбирає ніяких забруднень, тому фахівці компанії «Леруа» та рекомендують встановлювати на кухні такі натяжні стелі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

А наші фахівці знають толк в натяжних стелях, так як компанія «Леруа» вже більше 5 років займається установкою в місті Києві. Навіть незважаючи на більш високу ціну, натяжні стелі більш вигідний варіант у фінансовому плані. Просто їх встановлюють з гарантією на десятиліття, і натяжні стелі будуть справно служити протягом цих десятиліть. І не треба буде знову через пару років займатися питанням обробки стелі, як це часто буває з іншими оздоблювальними матеріалами.

Ремонт стелі

Встановлюючи натяжні стелі, ви дуже ефективно робите довгострокове вкладення коштів. Але тільки при одній умові, монтаж натяжної покриття мають робити професійні монтажники. Якщо вам треба встановити натяжні стелі телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67. р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.