Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Плями на натяжній стелі: що робити?

Компанія «Леруа» вже більше п'яти років займається установкою натяжних стель у місті Києві. У нашій компанії досить велика аудиторія замовників, які часто дзвонять нашим консультантам з тими чи іншими питаннями. Але найбільш часто надходять запитання про те, як прибрати плями на натяжній стелі. І хоча важко собі уявити, як можуть виявитися плями на стелі, але враховуючи різні форс-мажорні ситуації, наші фахівці дадуть відповідь на всі часто виникають випадки.

Плями на натяжній стеліДуже часто виникає питання про те, чим можна видалити плями на білому глянцевому стелі кухні, при тому, що ці жирні плями.

Будь-які плями найкраще видаляються теплою водою з мильним розчином, можна скористатися також миючим засобом для посуду. Щоб глянцева стеля не втратив блиск у воду можна додати кілька крапель нашатирного спирту або використовувати спиртосодержащее засіб для миття скла, але тільки низкопроцентное. Мити полотно натяжної стелі слід м'якою фланелевою тканиною, легкими рухами, вперед-назад. Але ні в якому разі не застосовувати абразивні порошки та пасти, розчинники, металеві щітки та мочалки.

Наступного питання, як прибрати з блакитного матового стелі в дитячій, малюнки нанесені маркером.

Перш за все, необхідно з'ясувати, маркери на якій основі, водного або спиртовий. Якщо маркери на водній основі, то вони легко змиваються мильною водою, якщо вони спиртові, то необхідно додати кілька крапель спирту або засоби, що містять спирт. Краще робити оттирающие руху не кругові, а прямо, вперед-назад і тоді все відмиється.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Наступного питання, як прибрати з тканинного білого стелі плями, це бризки води з червоною цеглою. Утворилися вони внаслідок свердління отвору в стіні, щоб повісити шафи.

Відмиваються тканинні полотна мильним розчином, але в даному випадку цегляна пил могла глибоко проникнути в мікропори, які містить тканину. І на білому полотні можуть залишитися розводи, тоді натяжна стеля найкраще перефарбувати фарбою, але тільки водо-дисперсійної. Як раз в цьому і проявляється перевага тканинних натяжних стель, що їх можна перефарбовувати.

Наступного питання, що часто виникає, як прибрати сіру бетонну пил з натяжної стелі ПВХ. Утворилася ця пил внаслідок свердління бетонної стіни, щоб повісити картини та фото в рамках. Бетонну пил можна прибрати швидше всього пилососом. Але тут треба враховувати потужність пилососа, сильної потужності апарат, то до стельового полотна не торкатися, він може подряпати плівку. Пил всосется якщо навіть поводити щіткою поруч з стелею. При не сильному пилососі треба взяти насадку з довгим м'яким ворсом та плавними подметающими рухами прибрати пил. Після цього необхідно протерти стелю сухою тканиною або паперовою серветкою.

Плями на натяжній стелі

Ще питання про те, як прибрати кілька крапель емалі, які потрапили на жовтий глянцева стеля на кухні. Можна пофарбувати весь. Відразу ж відповідаємо, що фарбувати плівку ПВХ ні в якому разі не можна. А ось сухою тканиною можна витерти свіжі краплі будь-якої фарби. Якщо фарба вже засохла, тоді змочіть в уайт-спирите м'яку тканину та акуратно видаліть плями на полотні натяжної стелі. Звичайно, краще робити все вчасно, щоб агресивний склад розчинника натяжний полотно не зіпсував.

І останнє питання, чи можна від застарілих плям позбутися. Плями утворилися внаслідок того, що кілька років у нас мабуть, підтікає дах, і хоча над стелею води немає, але на білому сатиновом стелі з'явилися рудуваті плями, причому дуже помітні. Ми їх мили і мильними розчинами та спиртовими, але видалити їх не змогли.

Так як утворилися плями не зовні, а всередині, то видалити їх неможливо. Для цього, насамперед, треба викликати ремонтну бригаду, яка опрацює гідроізоляційним складом стики, закривши їх між плитами перекриття. А очистивши від іржі полотно ПВХ, встановлять її на місце. І будуть служити вам стелі ще довго. Якщо Ви хочете встановити натяжні стелі телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67. р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.