Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Чи задоволені Ви натяжною стелею?

Наша компанія "Леруа" вже більше 5 років займається установкою натяжних стель у місті Києві. І для нас зовсім не байдуже дізнатися, як ставляться наші замовники до своїх нових стелям, чи задоволені вони, вирішили натяжні стелі їхні нагальні проблеми чи це тільки гарний спосіб обробки. Ось тому наші менеджери пройшлися кілька замовникам і з'ясували, що для них натяжні стелі.

Наташа: «Для нас натяжна стеля виявився життєвою необхідністю, а не тому, що модно...»

натяжна стеля це модно

 

Кутова квартира в панельному будинку з кривими стелями, як би ми не закладають шви між плитами, вони все одно тріскаються, навіть під шпалерами. Кожен рік у нас був ремонт, а адже за стелями тягнеться і решту ремонт. Все це набридло, і ми в усьому приміщенні встановили натяжні стелі. Фахівці порадили встановити лакові стелі, оскільки висота стін всього 250 см, а при перепаді плит стелю з'їв від 4 до 7 див. Але хоча стелі стали трохи нижче, але візуально вони здаються навіть вище початкових. От же більше 3 років ми не маємо жодних проблем, все рівне, нічого не відшаровується, не сиплеться. Так що установка натяжних стель ПВХ дуже необхідна для панельних будинків, а не примха і данина моді.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Психолог Микола Іванович: "Не треба ставити глянсові натяжні стелі в спальнях... "

Досвід показує, що психологічно почуваються люди комфортніше при непомітному нейтральному покритті, і це не просто стереотип. У адміністратора нашої лікарні і у мене в робочому кабінеті стелі білі прості, вдома мені встановили теж матові стелі. Звичайно, справа вибору фактури і кольору дуже індивідуальне, але до професійного раді необхідно прислухатися, в спальнях і дитячих кімнатах не встановлювати глянцеві стелі. Краще всього встановити натяжна стеля, щоб не відчувати неприємні відчуття прокидаючись серед ночі. Глянець на стелі може перетворювати відображення і неясні тіні від фар проїжджаючих машин, від світла ліхтарів і вивісок магазинів у лякаючі різні образи, які регулярно будуть заважати здоровому сну. Хоча в принципі установка натяжних стель ПВХ практична і зручна.

установка натяжної стелі

Павло: «Як не дивно, але встановити натяжні стелі довели сусіди».

Встановлювати такі стелі не думав ніколи, але весь час, скільки тут живемо, нас постійно заливають сусіди зверху. І до недавнього часу змушені були постійно білити і фарбувати. А потім на очі мені попалася реклама про натяжні стелі, де було написано, що такі стелі надійно захищають від затоплення сусідами. І ось ми вже кілька років живемо у відремонтованій квартирі як білі люди. Натяжні стелі замовив я білі матові, не відрізниш, на око від побілки. З дерев'яними склопакетами встановив я вікна, натуральне все люблю. Ось так змінилася на краще наше життя після монтажу натяжних стель.

Ольга: «Натяжна стеля допоміг нам позбутися плісняви".

Встановивши натяжні стелі ми, нарешті, позбулися двох неприємних проблем. По-перше, в спальні було дуже не затишно, перепад плит був майже 10 сантиметрів, а коли вирішили встановити натяжну стелю знайомі лякали неприємним запахом, який буде стояти в спальні. Але ні, ми поставили німецький матовий беж і через 2 дні ніякого запаху, а спаленька стала дуже охайною. Друга проблема була у ванній, весь час чорніли стелю і плитка з-за старої вентиляції, якщо плитку протирали і все, то стеля доводилося постійно перефарбовувати. Встановили лакове голубенькое полотно, під колір плитки, і ніякої цвілі вже майже рік немає. Компанія «Леруа» зможе якісно встановити натяжна стеля з гарантією на багато років. Телефонуйте нам: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67. м. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.