Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Що являє собою художня натяжна стеля?

Займаючись натяжними стелями в Києві вже більше 5 років компанія «Леруа», встановлює найкрасивіші та сучасні стелі, звичайно ж, з художньої фотодруком. Натяжні художні стелі відносно нова послуга, але вже дуже затребувана у замовників. І не дивно, адже на стелі може бути будь-яке зображення, надруковане кольоровим широкоформатним принтером на полотні ПВХ або тканинному натяжній полотні. Замовник може запропонувати картинку навіть з особистого альбому.

Довжина друку може бути будь-яка, тобто, не обмежена, а ось ширина не більше 2,7 метрів, тому для натяжних стель з плівки ПВХ зображення ділиться на частини, наносячи їх на смуги, а потім на верстатах ТВЧ вони зварюються. Щоб картинка не зіпсувалася при збільшенні зображення повинно бути високої якості, а також пропорційно відповідати розмірам стелі. Для цього наші фахівці розраховують необхідний розмір зображення на той стелю, де планується встановити фотодрук.

безшовна натяжна стеля

Фарби, які використовуються для художніх стель водостійкий, екологічно безпечні та нешкідливі, вони не містять свинцю. Тут використовують екосольвентному чорнило, вони безвреднее офсету, використовуваного при друку книг та журналів. В даний час широко почали застосовувати та люмінесцентні фарби, при яких стелю днем залишається білим, а кольорове зображення з'являється ввечері, при спеціальному освітленні. Ці фарби теж нешкідливі для здоров'я людей. Художні стелі крім своєї унікальності мають всі переваги звичайних натяжних полотен. Вони водостійкі, не бояться вологості, а значить, їх сміливо можна встановлювати у ванних кімнатах, кухнях і навіть в басейнах. Полотна з фотодруком можна легко мити теплою водою з мильним розчином, фарба глибоко проникає в структуру полотна, тому зображення не тріскається, не вигоряє і не обсипається. Художні полотна міцні, абсолютно гладкі і рівні, еластичні і всі проблеми чорнової стелі і комунікації будуть приховані. Наша компанія встановлює арт-друк на матових, сатинових, глянцевих плівках ПВХ, а також на тканинних полотнах.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

І все ж унікальність, їх неповторність є головною перевагою художніх стель, адже можна зробити так, що тільки у Вас буде та чи інша фотодрук, але при цьому необхідно, щоб стеля не дисонував з іншими елементами інтер'єру приміщення, щоб кольори малюнка та сюжет відповідав індивідуальності саме цієї кімнати. Дуже часто використовують в якості зображення пейзажі, натюрморти, репродукції картин відомих художників, мультиплікаційні персонажі, фотографії.

безшовна натяжна стеля

На натяжних стелях для вітальні краще, репродукції картин, абстракції або великі квіткові візерунки.

Для натяжної стелі в дитячу кімнату, підбирають картинки з комп'ютерними або з казковими героями, різнокольорові цифри або літери, квіти або іншу дитячу тематику.

Для стелі кухні зазвичай встановлюють зображення овочів і фруктів, рослинні орнаменти. Але фахівці компанії «Луруа» готові здійснити політ вашої фантазії і встановити художні стелі високої якості, при цьому гарантійний термін на стелю більше 10 років. Замовляйте художні стелі у нас. Телефонуйте тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67, (094) 925-45-92 р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.