Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Фотодрук на натяжних стелях

Фахівці компанії «Леруа», які займаються встановленням натяжних стель в Києві, розкажуть трохи про художньому полотні, арт-стелі та натяжні стелі з фотодруком, так як у відділ консультацій надходить багато запитань з приводу цих стель. А адже всі ці стелі створюються за допомогою друку зображення на широкоформатному принтері та відносяться до одного і того ж виду.

фотодрук на натяжних стелях

Матеріалом для друку можуть бути майже всі вінілові полотна, крім металіка та замші, де зображення буде не зовсім доречно. Ідеально для цієї мети підходять напівпрозорі полотна та глянець, а також сатин і мат, і на кожному з цих видів полотен, навіть однакового відтінку, одне й теж зображення буде виглядати по-різному.

Відмінним варіантом для тканинних натяжних стель є фотодрук. Адже широкоформатним принтером можна надрукувати зображення на ширину 320 см, тобто зображення наноситься на все полотно. Трохи складніше з вініловими плівками, малюнок, який повинен розташовуватися на всю стелю, ділять на частини та друкують на окремих смугах, які потім зварюють на ТВЧ верстатах. Можна використовувати в якості основи китайську або німецьку плівку, ширина якої 320 см, зображення буде теж чудове, зовсім як на тканинному полотні.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Своєю популярністю художній друк стала завдяки особливими фарбами, які практичні в догляді дуже добре миються, довговічні. Єдиною фарбою, яка дозволена для інтер'єру приміщення це экосольвент. Ці дуже яскраві чорнило зовсім не токсичні, служать десятки років, не вигорають і не тріскаються, дуже водостійкі. Фотодрук, яка створюється на натяжних стелях сольвентного фарбою, можна сміливо використовувати для монтажу на кухнях та ванних кімнатах.

Для тих замовників, хто любить яскраві стелі, особливо в нічний час, наші фахівці рекомендують фотодрук люмінесцентними, самосвітними фарбами. Базовий елемент люмінофора, фосфоресціюючий пігмент, який може накопичувати енергію від будь-якого джерела, потім світиться сам 8-12 годин, до того ж він в 20 разів яскравіше фосфорних фарб. Люмінофор не токсичний, не радіоактивний, тобто не шкідливий для людей, водостійкий, не вигорає на сонце, тому він довговічний. Зображення буде добре видно як вночі, так і вдень, якщо фотодрук на натяжних полотнах завдати екосольвентними і люмінесцентними фарбами. Можна встановити стелі, з такою фотодруком, коли в світлий час зображується денний пейзаж, а в темний світиться нічний.

Є ще один вид фарби, це флуоресцентна, яка мерехтить тільки при світлі ультрафіолетових променів, а ось при іншому освітленні вона не видна. Цей вид фарби зазвичай застосовується на натяжних стелях в ресторанах, нічних барах, в шоу-студіях.

Зображення для фотодруку можна знайти на сайті нашої компанії в інтернеті або навіть в особистому альбом фотографій. Що саме зобразити, витвір мистецтва або безкрайній космос, бездонні глибини океану або лісовий пейзаж, Ви самі зможете стати дизайном свого стелі. Дзвоніть, замовляйте: тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67, (094) 925-45-92 р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.