Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Кому потрібна натяжна стеля?

Популярність вінілових натяжних стель з кожним роком все більше зростає. Це можуть підтвердити фахівці компанії «Леруа», які вже більше 5 років займаються установкою цих стель в Києві. І не тільки тому, що з естетичної точки зору це, безперечно, один з найкрасивіших видів стельових обробок, але немало важливу роль відіграють та функціональні якості. Якраз нашим спеціалістам часто доводиться вирішувати саме технічні проблеми приміщень, встановлюючи натяжні стелі. Про ці деяких випадках ми і розповімо в цій статті.

Натяжні стелі, Київ

До нас звернулася родина, яка проживає у старовинному будинку дореволюційної споруди. Перше враження від житлового приміщення було некомфортним, занадто високі стелі та вузькі кімнати, з такими ж вузькими вікнами, які були, до того ж, затемнені зростаючими високими густо кронными деревами. Найбільш ефектним рішенням, вважали наші консультанти встановити напівпрозорі натяжні стелі у двох рівнях, які за технологією монтажу заберуть як мінімум 30 см висоти, а при бажанні під конструкцію може бути використане будь-яку відстань. Напівпрозорі стелі ніжно-бежевого тону відразу ж створили затишну атмосферу в квартирі, наповнюючи її м'яким, рівномірним сяйвом, за рахунок підсвічування, встановленої за полотном. До того ж кімнати стали більш пропорційними, за рахунок того, що стеля став нижче, візуально вони стали навіть трохи ширше. Квартира зовсім змінилася.

Натяжні стелі Київ

Однокімнатна квартира у «хрущовському будинку», кімната маленька, стелі низькі, сім'ї було зовсім незатишно на такий житлоплощі. Наші фахівці запропонували зробити молочний глянцева стеля, а в поєднанні зі світлими тонами стін та світлим бежевим підлогою квартира відразу ж перетворилася до невпізнання. Наші дизайнери створили кілька яскравих акцентів, які надали ще більший затишок приміщенню, і все разом створило життєрадісну атмосферу в квартирі. Натяжні стелі, аеропорт Київ. Зовсім немає секрету в тому, що жити в районі аеропорту, де проходять повітряні траси, це завжди проблема зі звукоізоляцією, але як не дивно і тут на допомогу людям прийшли натяжні стелі. Звичайно, тонке вінілове полотно саме по собі не дуже знижує рівень шуму, а ось заховати будь-якого виду і товщини звукоізоляційні матеріали під ним це можливо.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Ось таким чином наші фахівці дуже часто встановлюють натяжні стелі в комплексі зі звукоізоляційними матеріалами, а також якісними дверима і вікнами, захищаючи своїх замовників від зайвого шуму. Натяжна стеля в дитячій. Перепланувавши свою нову однокімнатну квартиру молода сім'я, перегородкою розділивши велику кухню, додатково отримала кімнату для дітей. А ось вікна в цій дитячій кімнаті не було, і виглядала вона від цього гнітюче. Наші дизайнери запропонували змонтувати лакове блакитне вінілове полотно з білими хмарами і влаштувати на стіні фальш-вікно. Дитяча кімната зовсім змінилася.

Таких та багато інших ситуацій у практиці нашої компанії було чимало, коли треба було вирішувати не тільки естетичну бік стелі, але і багато практичних питань. Дзвоніть, замовляйте: тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67, (094) 925-45-92 р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.