Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Шов на натяжній стелі

Замовляючи натяжні стелі у багатьох виникає питання з приводу шва, чи буде він помітним на стелі, і як довго шовний стелю простоїть.

Фахівці компанії «Леруа», яка на ринку монтажу натяжних стель у Києві вже більше п'яти років, вважають, що шов на стелі є своєрідним показником якості. І ось чому.

Шов на натяжній стелі

Спочатку натяжні стелі в Україну потрапили з Європи, їх і називають французькими. Головними та самими популярними виробниками на сьогоднішній день є Франція та Німеччина. Тільки от ширина плівки ПВХ в європейських рулонах від 1,3, 1,5, 1,8 та 2 метри, ось для стель і використовують якісні шовні натяжні стелі, шов яких вимірюється в 0,2 мм. Зараз можна використовувати більш дешеве китайське полотно ПВХ шириною до 5м., але на практиці, як запевняють фахівці «Леруа», все одно багато хто воліє натяжні стелі з Європи. Так що непомітна ниточка шва знає людині підкаже, що у вас справжній французький стеля.

Натяжна стеля без швів.

Для тих, хто постійно та болісно думає про шві на стелі, постійно буде розглядати, і турбуватися з-за цієї тоненької лінії, в цій ситуації можна вибрати стелю без швів. Єдина умова тут, розміри стелі не повинні перевищувати п'яти метрів. Фахівці нашої компанії можуть запропонувати натяжна стеля шириною 5м з китайської плівки ПВХ, дуже якісне тканинне полотно шириною 3, 4,1, 5,1м. Кліпсо або Дескор. Нарешті, багаторівневий стеля в поєднанні гіпсокартоном та плівка ПВХ або натяжної полотна.

Шов на століття.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Може шов від натягу з часом розповзтися? Дуже часто з такими питаннями звертаються до нас замовники. Ні і ще раз ні. Наша компанія дає гарантію на якість натяжної стелі, його міцність, на колір і форму, а значить і на шов, який все також буде міцним і малопомітним на 12 років. Але, маємо вас запевнити, що натяжна стеля прослужить і не зіпсується років п'ятдесят. Смуги полотна ПВХ зварюються на професійному обладнанні, на молекулярному рівні струмом високої частоти. У результаті виходить майже цілісне полотно, і все навантаження перевіряються саме на швах. Шви на натяжних стелях майже не помітні, але при яскравому освітленні, та ще знаючи, де вони розташовані, все ж лінія стику видно. На сатиновою і матовою плівці ПВХ шви видно найменш, тому що світло їх поверхня не відбиває, а ось на глянцевих стелях вони більш помітні через заломлення світла.

шов на натяжній стелі

 

При виборі натяжної стелі необхідно враховувати освітлення, яке буде встановлено в приміщенні. Так якщо будуть встановлюватися точкові світильники, їх краще монтувати на самому шві, а якщо по центру стелі буде розміщена люстра, то шви повинні бути на однаковій відстані від неї. Шов розташовують паралельно біля вікна, якщо ширина полотна трохи менше стелі, але ні в якому зварні з'єднання не повинні бути видні при вході в кімнату. Іноді шви просто необхідні, адже є можливість виготовити полотно будь-якого розміру. Можна також поєднувати різні за фактурою та кольором смуги, наприклад поєднання персикове матове полотно з кремовим лаком, або білий сатин з чорним глянцем, тут не обмежений політ фантазії дизайнерів. Та й самі стики можна зробити не тільки по рівній лінії, але і дугами, хвилями та іншими сполуками. Так що не бійтеся, замовляйте натяжні стелі, ви позбудетеся на багато років проблем з ремонтом. Телефонуйте тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67, (094) 925-45-92 р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.