Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Господарю на замітку: поради щодо вибору натяжної стелі

Фахівці компанії «Леруа», які вже багато років займається встановленням натяжних стель в Києві, вважають своїм обов'язком дати кілька професійних порад потенційним замовникам. Правда, на сьогоднішній день ми маємо інтернет, де є відповіді на всі питання, але не фахівцю важко відрізнити правду від вигадки. Тому, якщо Ви запланували встановити натяжні стелі, перш за все, звертайтесь до професіонала, щоб на місці він зміг, оцінивши параметри приміщення, підказати, як будуть розташовані шви.

поради щодо вибору натяжної стелі

Адже більшість сайтів запевняють, що шви необхідно розташовувати паралельно відносно вікон, деякі запевняють, що треба ставити перпендикулярно. Насправді не маючи достатнього досвіду, не можна самому вирішувати такі питання, необхідно в обов'язковому порядку телефонувати та запрошувати фахівця.

На що ще треба звернути увагу, це сертифікація натяжної полотна. Сертифіковане якісне полотно для натяжної стелі прослужить не тільки весь свій гарантійний термін, але і в кілька разів більше. Сьогодні на ринку натяжних стель з'явилося багато фірм-одноденок, які в гонитві за швидким прибутком повністю ігнорують якість натяжної стелі. Тому вони беруть не якісне полотно, а воно на порядок дешевше, але і прослужить такий стеля зовсім недовго. Фахівці нашої компанії застерігають, замовляйте натяжні стелі тільки у перевірених компаній, тоді вам не доведеться платити двічі. На своїй практиці нам вже не один раз доводилося переробляти неякісні стелі, які буквально через два тижні стали розповзатися, на полотні утворювалися невеликі дірки. Щоб такого не трапилося з вами, замовляйте якісне полотно.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

До вибору полотна для натяжної стелі треба ставитися, насамперед, із практичної сторони, а не тільки естетичною, подобається або дуже хочеться. Необхідно вивчити технічні характеристики полотен, щоб знати які полотна найкраще підходять у ванну кімнату, душову на кухню, тобто там, де завжди волого. Тут рекомендується встановлювати натяжні стелі з плівки ПВХ. Вінілове полотно оптимальний варіант і для мешканців останніх поверхів багатоповерхівок, щоб захистити майно у випадку протікання даху, а також для тих, кого хоч один раз затоплювали сусіди зверху. Тканинні полотна Дескор і Кліпсо підходить для заміських будинків без опалення, а також для побутових і офісних холодних приміщень, ці полотна добре переносять мінусову температуру. Тканинні акустичні стелі Кліпсо підійдуть для тих приміщень, де створюється багато шуму, для студій звукозапису, ресторанів, віталень з домашнім кінозалом і т.д. З допомогою цих полотен всередині створюється хороша акустика, до того ж ці полотна добре ізолюють шум від оточуючих.

поради щодо вибору натяжної стелі

Щоб визначитися з виробником та матеріалом, їх необхідно знати. Якісну сертифіковану плівку китайського виробництва можна замовити від 1,5 до 5 метрів шириною до того ж будь-якого кольору та фактури. Німецькі і матові сатинові вінілові полотна, білі та кольорові, шириною рулону 2 метри, а до 1,3, 1,5, 1,8 метрів лакові, можна також замовити шириною 3,1-5,1 метрів німецьке безшовне тканинне полотно Дескор біле та кольорове. Елітні французькі стелі для вимогливих клієнтів, біле полотно Кліпсо в рулонах 3-4,1 метра, а також біла і кольорова напівпрозора ПВХ плівка шириною 1,3-2 метри. Замовляйте якісні натяжні стелі, вони завжди будуть красивими, практичними і зручними у вашому домі. Телефонуйте тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67, (094) 925-45-92 р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.