Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі: що потрібно знати?

В даний час новою та унікальною технологією є натяжні стелі, які забезпечують надійну стельову обробку на тривалий термін експлуатації. Зберегти на весь період використання якість і естетику натяжні полотна, як і будь-який інший матеріал, можуть тільки при дотриманні та виконанні певних правил. Фахівці компанії «Леруа», які вже більше п'яти років займаються встановленням натяжних стель в Києві, з готовністю розкажуть своїм потенційним замовникам про все, що потрібно знати про натяжних стелях.

Перш за все, щоб не пошкодити натяжну конструкцію стелі в ході інших оздоблювальних робіт, установку натяжної полотна треба здійснювати після завершення обробки стін і підлоги. У приміщеннях, де може бути висока температура, у лазнях, саунах встановлювати натяжна стеля категорично не можна.

Натяжні стелі: що потрібно знати?

До монтажу натяжної стелі необхідно зробити проектування освітлення приміщення, підготувати платформу і вибрати світильник для натяжної стелі. Необхідно знати, що потужність ламп розжарювання не повинна перевищувати 60 Вт і 35 Вт ламп-галогенів.

Щоб не пошкодити полотно стелі необхідно уникати контакту з гострими предметами. Не можна також використовувати для догляду за натяжними стелями агресивні хімічні засоби, розчинники, металеві мочалки. Якщо натяжна стеля забруднився його можна помити мильною водою або засобом для миття посуду м'якою фланелевою ганчіркою з додаванням кількох крапель низько - відсоткового спирту.

Стелю з плівки ПВХ не повинен встановлюватися там, де температура в приміщенні може бути нижче нуля, витримують температуру до -40° С тільки тканинні полотна.

У разі пошкодження полотна або затоплення необхідно викликати ремонтну бригаду, бажано тієї фірми, яка встановлювала ця стеля.

Але найголовніше вважають наші фахівці, які можна замовляти послугу по установці натяжної стелі у сумнівних фірм, які не мають жодного пожежного сертифікату, ні сертифіката відповідності, у них немає ні гарантії на свої вироби, ні на монтажні послуги. Нескладні правила експлуатації, гарантії від компанії, яка забезпечила якісний монтаж натяжної стелі, все це дозволить насолодитися всіма його достоїнствами та перевагами на багато десятиліть.

Класикою вважаються рівні та гладкі стелі, і вони виправдано мають широке поширення. Але в даний час все більше віддається перевагу оригінальному індивідуального дизайну інтер'єру. З цим завданням успішно справляються в галузі обробки стель різні фактури натяжних стель. Маючи різну декоративну текстуру, плівка ПВХ є імітацією натуральних та інших матеріалів, створюючи при цьому відповідний візуальний ефект. Одними найбільш популярними фактурами є глянсова фактура, сатинова, замшева, матова, напівпрозора і металік.

Дуже презентабельно і досить помітно виглядає глянсовий натяжна стеля, імітуючи лакове покриття. Іноді його так і називають, лаковий до того ж він має до 200 відтінків всієї колірної гамми, що є головною відмінністю глянцевою фактури, при цьому він володіє відповідними декоративними властивостями, такими як дзеркальним і світловідбиваючим ефектом, який візуально збільшує простір.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Достовірна імітація тканини це сатиновий натяжна стеля, його природність сатину та легкий блиск чудово і ненав'язливо успадковується текстурою такого полотна. Сатиновий стелю своєї «натуральністю» створює невимушену обстановку і підкреслює затишок кімнати

Ідеально вирівняну звичайну оштукатурену поверхню, таким виглядає зовні матовий натяжна стеля. Полотно цієї фактури більше відноситься до класичного дизайну інтер'єру, і вони випускаються різних відтінків, навіть чорні.

Щоб підкреслити солідність і достаток, вибирають, як правило, замшевий натяжна стеля, який, звичайно ж, є імітацією замші. Ідеально підходить ця фактура для обробки більярдної кімнати, робочого кабінету або клубу, адже текстура поверхні цього полотна дуже точно відтворює текстуру натурального матеріалу.

Напівпрозора фактура встановлюється разом з декоративним освітленням, вона дуже добре пропускає світло, освітлюючи все приміщення. Освітлення монтується між натяжною стелею і несучим. Виглядає напівпрозорий стеля дуже ефектно.

Металевий блиск звичайно властивий стелі металік, поверхня покриття якого, особливо при включеному освітленні переливається. Фактура металік використовується при оформленні інтер'єру в стилі модерн, хай-тек, тобто в оформленні приміщення в сучасному стилі.

Натяжні стелі в Києві

Дизайнери компанії впевнені, що різноманітність фактур полотна натяжної стелі дозволить оформити приміщення в будь-якому стилі, де можна створити стильне оформлення, унікальний дизайн та неповторну атмосферу, і все це не на одне десятиліття.

Телефонуйте тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67, (094) 925-45-92 р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.