Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Чи є особливості в експлуатації глянцевое стелі з фотодруком?

На сьогоднішній день багато замовників хочуть встановити натяжні стелі з фотодруком. І це не дивно, адже вони дуже красиві, але перш при цьому необхідно знати деяку корисну інформацію про фотодруку на стелі. Фахівці компанії «Леруа», які займаються встановленням натяжних стель в Києві вже багато років, коротко розкажуть про особливості таких стель.

Створюються натяжні стелі з фотодруком за допомогою промислового принтера шляхом нанесення на полотно малюнка. Фактура полотна для такої стелі використовується різна, глянцева або її називають ще лакова, сатинова матова, а ще тканинна. Єдина фарба, яка використовується для фотодруку це еко - сольвент, яка не токсична і отримала відповідний дозвіл для використання всередині житлових приміщень.

особливості в експлуатації глянцевих стелі з фотодруком

Робота з глянцевим покриттям з фотодруком вимагає виконання певних правил протягом усього періоду, від виробництва до установки натяжної стелі. Це полотно дуже схильне до злипання, а як наслідок, можуть з'явитися плями. Щоб уникнути пошкодження полотна після виробництва він з максимальною акуратністю упаковується в гофрокороб. Складають глянсовий натяжна стеля з фотодруком тильною стороною, перекладаючи смуги спеціальним ізоляційним матеріалом, щоб уникнути в процесі транспортування пошкодження. І тільки після установки глянсового натяжної стелі захисну плівку знімають.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

У процесі монтажу, для виключення ризику злипання полотна з фотодруком по діагоналі його встановлюють виключно на коротких підвісах. Наші фахівці стверджують, що довжина полотна не повинна допускати, при кріпленні перших двох кутів, освіти поздовжніх складок. В іншому випадку всередині утворилася складки можуть виникнути плями, внаслідок злипання сторін полотна.

Таким чином, захищаючи полотно, можна зберегти натяжна стеля у схоронності та цілісності під час транспортування і монтажу.

І все ж, як показує практика, що доводиться переробляти кожен другий натяжну стелю з фотодруком, адже його легко пошкодити. Навіть спеціальна захисна стрічка скотч може залишити сліди свого перебування на полотні стелі, і якщо на барвистих малюнках або на полотнах світлих відтінків вони ледве помітні, то дуже помітні ці сліди на темних полотнах.

Натяжні стелі з фотодруком на матових, сатинових або тканинних полотнах більш стійкі до зовнішнього впливу, але вирішувати, який купити натяжну стелю, звичайно ж, замовнику. Наші консультанти зможуть тільки професійно підказати.

особливості в експлуатації глянцевих стелі з фотодруком

Догляд за натяжною глянцевим стелею з фотодруком такий же, як і за глянцевим стелею без фотодруку. Адже фарба фотодруку водостійкі, вона не тріскається, не вигоряє і буде служити не одне десятиліття. А миють така стеля теплою мильною водою м'якою ганчіркою з додаванням кількох крапель нашатирного спирту. Після витирають знову ж м'якою фланелевою сухою ганчіркою.

Якщо Ви хочете купити натяжну стелю дзвоніть нам тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67, (094) 925-45-92 р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.