Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні полотна: яку стелю можна зробити?

Компанія «Леруа», яка на ринку натяжних стель в Києві вже більше 5 років, з упевненістю може констатувати, що на сьогоднішній день найбільш сучасними, більш практичними і в той же час дуже ефектними є натяжні стелі. Фахівці компанії в цій статті розкажуть своїм потенційним клієнтам, які можливості має ПВХ плівка, щоб досягти максимально корисного ефекту.

По-перше, вінілова плівка натяжної стелі дуже стійка до води, не псується від вогкості, не пропускає вологу, не покривається грибком і не пліснявіє. До того ж при затопленні вона витримує до 100 літрів води, а після її спускання знову набуває початкове положення. Тому для вологих, але обов'язково опалюваних приміщень натяжна стеля ПВХ сьогодні найбільш вдале рішення. Це підходить для душових та ванних кімнат, в басейні і санвузлі. Але якщо приміщення не опалюється, тоді замість плівки ПВХ ставлять тканинна натяжна стеля.

Натяжні полотна

По друге лакове натяжний полотно, на увазі своєю дзеркальною здатності візуально збільшує невелике приміщення ванної або туалетної кімнати. А якщо ще стіни покрити кахельними або блискучими хромованими матеріалами, додати велика кількість джерел світла, тоді досягнемо ще більшого візуального об'єму цих приміщень.

В інших приміщеннях, наприклад в дитячій кімнаті або спальні наші фахівці рекомендують встановлювати матове полотно натяжної стелі. Така стеля підходить до будь-якого стилю та вписується в будь-який інтер'єр, до того ж не привертаючи зайвої уваги.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

А ось у вітальню кімнату краще всього підходить комбінований натяжна стеля. Тут підходить будь-яка комбінація матеріалів, але найбільш ефектніше виглядає з використанням глянцевому чудернацької фігури по центру, а по периметру спокійне матове полотно. Цей прекрасний дует надає вітальні кімнаті не тільки краси та затишку, але і урочистості. Наші фахівці не рідко встановлюють комбіновані стелі в поєднанні лакового полотна і гіпсокартоном. При цьому не завжди вони монтують багаторівневий стеля, часто в одній площині состыкуют і різно фактурні смуги.

Натяжні полотна

Глянсове полотно в спальній кімнаті встановлювати не рекомендують, особливо там, де вікна щільно не зашториваются, щоб відблиски фар проїжджаючих машин або вуличних ліхтарів не відтворювалися на стелі і не заважали спати.

Враження нескінченної Всесвіту над головою дають відчувати чорні глянцеві стелі, а також темно-коричневі, зелені і сині, які візуально збільшують висоту приміщення. Прекрасно підходять темні полотна для ванних кімнат, кухонь і навіть віталень. Але обов'язковою умовою повинно бути чергування темного стелі зі світлими стінами, меблями та підлогою. У спальній кімнаті і дитячої чорні глянцеві стелі не встановлюють, там вони не доречні. Наші фахівці встановлюють індивідуальні дизайнерські ідеї не тільки полотна з прямими швами, але і криволінійними, які нерідко дуже схожі на веселку або море. Міцність швів настільки висока, що вони нерідко перевищують міцність самого полотна ПВХ. Можливість натяжних стель дуже велика, телефонуйте, замовляйте натяжні стелі, і наші фахівці з високою гарантією якості встановлять їх.

Для замовлення натяжної стелі телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.