Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Стелі з криволінійними швами

На сьогоднішній день серед різних видів обробки базової стелі натяжні стелі є найбільш популярними. Менеджери компанії «Леруа», яка займається монтажем натяжних стель в Києві вже більше 5 років, помітили, що одна з новинок в цьому виді обробки, натяжна стеля з криволінійним швом стали дуже популярними.

Стелі з криволінійними швами

А тепер коротко про те, що ж собою являє натяжна стеля з криволінійним швом. Якщо кілька натяжних полотен різних фактур та різних кольорів зістикувати або зробити велику кількість швів у вигляді веселки, або імітувати море, це і буде стелю з криволінійним швом. Як раз такий шов може розділити одну кімнату на декілька зон, при цьому виконуючи декоративну функцію, додати яскравий акцент до стриманого інтер'єру, урізноманітнити індивідуальний дизайн, візуально змінити геометрію приміщення.

Фахівці компанії «Леруа» уточнюючи у замовника, де саме повинен розташовуватися криволінійний шов, знімають всі виміри, уточнюють, які кольори і фактури будуть складати майбутній натяжна стеля. Виготовлення натяжної стелі з криволінійним швом виробляється на спеціальному верстаті, шляхом спайки полотен плівки ПВХ струмом високої частоти. Це сучасне обладнання дозволяє отримувати шви за допомогою зварювання ТВЧ дуже високої якості, при тому дуже акуратні, навіть якщо для цього з'єднувалися плівки різної фактури і кольору. Спайки натяжних полотен застосовуються і для покриття великої площі стельової поверхні. Стеля з спаяними швами може витримувати великі навантаження, при затопленні він не порветься, до того ж згідно зі стандартними технологіями його легко встановити, звичайно ж, справжнім професіоналам. Технологічно встановити натяжна стеля з криволінійним швом дещо відрізняється від звичайного натяжної стелі, адже в першу чергу необхідно вирівняти шви у заданій траєкторії. Якщо по кривій споюють кілька полотен різних фактур або робиться багато швів, тоді встановити такий складний стелю зможуть тільки високо професіонали. Майстер розбиває стелю на кілька окремих частин, які встановлюються в стельовий роздільник, закріплений на стелі в тій формі, в якій надійшов замовлення. Завдяки цій технології можна встановлювати натяжні стелі в будь-якій комбінації кольорів та будь-яких форм, будь то розташування прямолінійний або круговий, можна навіть зірку змонтувати на стелі. Все, що побажає замовник, можна втілити в життя.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Комбінація кольору натяжної стелі в одному рівні здійснюється шляхом спайки полотен, але робиться це вже на виробництві, а не за рахунок з'єднувальних конструкцій на стелі. В цьому випадку шви будуть тільки прямі, а не зігнутими і не будуть перетинатися.

Стелі з криволінійними швами

Якщо Вас зацікавили натяжні стелі з криволінійним швом, телефонуйте в компанію «Леруа» і наші фахівці встановлять такі стелі, які припадуть Вам до душі. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.