Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Комбінована натяжна стеля

Використання сучасних нових технологій, а також матеріалів дає можливість зробити інтер'єр свого помешкання по-справжньому індивідуальним та унікальним. Нині ніхто вже не дивується словом євроремонт, повсюдно використовуються стелі плівки ПВХ і не прості, одного виду полотна, а об'єднані. У цьому з упевненістю підтверджують співробітники компанії «Леруа».

Адже ця компанія на ринку натяжних стель в Києві вже більше 5 років, має велику мережу клієнтів, фахівці якої здійснюють найсміливіші та неперевершені ідеї дизайну.

Комбінований натяжна стеля

Вони не на слушке, а на ділі знають про варіанти комбінацій поєднання різних кольорів або різних фактур, а іноді і того, і іншого. Дуже часто привабливість комбінованих натяжних стель проявляється контрасти кольорів або фактур полотен. При цьому надійність готового покриття та його якість завдяки сучасним технологіям нітрохи не загубилося.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

В залежності від задуму дизайнера та бажання замовника поєднання натяжних полотен існує безліч способів. Якщо полотно спаяно з декількох шматків різного кольору, це називається однорівневою конструкцією. В залежності від задуму дизайнера шов може бути прямо - або криволінійним. На прямолінійних ділянках контур шва може хоч і не на багато, але зміщуватися при нагріванні і натягуванні полотна. Щоб з'єднання цих ділянках було прямолінійне для цього найчастіше використовують спеціальний профіль.

Комбінований натяжна стеля

Дворівневі натяжні стелі є гідною альтернативою дворівневим конструкцій з гіпсокартону. В дворівневих натяжних стелях зустрічаються різні комбінації полотна не тільки різних кольорів і відтінків, але ще і різних фактур. Тут дуже цікаві комбінації глянсового та матового полотна, сатинового і дзеркального, але найбільш популярними є комбіновані натяжні стелі з ефектом зоряного неба. Для пристрою прихованої підсвітки, також використовуються перепади висоти. Сьогодні дуже популярною є комбінація натяжна та гіпсокартонний стелю до того ж таких комбінацій можна придумати скільки завгодно. Будь-якої форми з гіпсокартону може бути центральна вставка, або один з кутів кімнати, а решта площі буде натяжна стеля, при тому, це буде комбінований або суцільний стелю. Якщо на натяжна стеля помістити фотодрук, а на оздоблення з гіпсокартону помістити шпалери або декоративну штукатурку, тут може бути багато варіантів. І ще, наші фахівці попереджають, що якщо Ви самі займаєтеся установкою стелі, то повинні пам'ятати, що для монтажу комбінованого натяжної полотна потрібно не менше 3 см висоти вертикальній площині. А каркас для гіпсокартону необхідно посилити за його межі кріплення при монтажі натяжної полотна.

Якщо Ви хочете купити натяжну стелю суцільний або комбінований телефонуйте нам. Наші адреси: р. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.