Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дерев'яні стельові балки

В даний час на ринку будівельних матеріалів представлений величезний асортимент різної продукції, як натуральні природні матеріали, так і їх замінники за змістом, але зовні повністю копіюючи їх.

Безумовно, кожна людина в своєму житлі прагне створити затишок та комфорт, і прояв натуральних матеріалів в приміщенні завжди було і є стильно і модно. Якщо взяти, наприклад, стельові балки, адже вони є носіями натуральної атмосфери і краси життя приміщення. Дуже часто в місце дерев'яних балок, сьогодні використовують стельові балки з поліуретану, які дуже схожі з дерев'яною структурою, але набагато легше своїх натуральних виробів, і яких не треба шліфувати та фарбувати. І все ж дерев'яні матеріали, як це завжди було, залишаються головними в побуті людства, а ось продукції з поліуретану ще треба завойовувати будівельний ринок.

На сьогоднішній день в приміщеннях з високими стелями балки відіграють роль майже основного елементу інтер'єру, а не носять функціональний характер несучої конструкції, як це було раніше. Особливо часто балки встановлюються в приміщеннях, де висота стелі більше 3,5 метрів, де не зовсім затишно та комфортно відчувається, через здавався відкритого неба над головою. Балки, в даному випадку, візуально розмежовуючи простір до і після, занижують стелю.

дерев'яні Стельові балки

 

З допомогою балок з поліуретану приховують всі комунікації, а також вони іноді використовуються у вигляді декоративних світильників, роблячи заглиблення в балках і закладаючи в них світильники, виходить не дуже яскраве світло розсіюється. Дерев'яні балки найбільше застосовуються в класичному стилі, де найчастіше натуральні матеріали використовується в інтер'єрі. Але їх також можна легко поєднувати з безліччю нових модних стилів, який би ви не вибрали хай-тек. У кінцевому рахунку, все залежить від розміру, поверхні і кольору самої балки, наприклад, з розкішшю 18 століття не дуже гармонують гладкі та чорні матеріали, тоді як в постіндустріальному хай-теке буде безглуздо виглядати балка з безліччю «натуральних» сучків і тріщин, у стилі червоного дерева.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Щоб акцентувати на балках увагу необхідно виділити їх контрастним кольором до стелі. Це зовсім не означає, що треба фарбувати балки в чорний колір, якщо білий стеля, тут підійдуть зі світлими тонами темні кольори. Балки помітні і тоді, коли їх колір поєднується з стелею, просто притягувати погляд вони будуть не так сильно. Балки сміливо можна фарбувати в будь-який колір, щоб він зливався з стелею.

дерев'яні Стельові балки

Всі ці питання фахівці компанії «Леруа» Вам можуть підказати при установці натяжних стель. Так як наша компанія на ринку натяжних стель в Києві вже більше 5 років, то наші фахівці вивчили всі питання, які пов'язані з стелею. Вони підкажуть, що якщо Вам треба підібрати колір балки під інтер'єр кімнати, то необхідно враховувати поєднання кольору стін, підлоги, меблів.

І так якщо Вам треба купити натяжні стелі дзвоніть, замовляйте і у Вас буде гарантовано якісні і дуже красиві стелі. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.