Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дизайн стель - декор приміщень

На сьогоднішній день спрямованість в оформленні інтер'єру будь-якого житла дає, насамперед, дизайн стельового покриття. А різноманіття технік стельової обробки та самих облицювальних матеріалів дозволяє вибрати самий стильний та сучасний дизайн поверхні стелі, який є продовженням ідеї дизайнера загального інтер'єру всього приміщення.

Фахівці компанії «Леруа», яка вже більше 5 років займається установкою натяжних стель в Києві, як ні хто інший знають всі процеси обробки стель і готові поділитися зі своїми потенційними замовниками.

Дизайн стель

І так один з варіантів, оздоблення стелі плитками, на перший погляд самий простий дизайн стелі, який можна зробити самостійно. Але тут необхідно, перш за все, добре провести підготовчі роботи, видалити попереднє покриття, потім ідеально вирівняти стелю, а тільки потім, можна поклеїти стеля в класичному стилі. При цьому необхідно правильно вибрати пінопластову плитку, щоб колір стелі був взаємно пов'язаний із загальним дизайном приміщення. Від вибору плиткового клею багато в чому залежить якість роботи. Наступний, найбільш затребуваний дизайн стельового покриття, це підвісні конструкції. З допомогою підвісної стелі можна здійснювати будь-які дизайнерські ідеї, можна виконати будь-яку примху замовника. Крім цього, підвісна стеля допоможе у вирішенні чисто житейських питань, замаскувати нерівності поверхні стелі, приховати електропроводку, встановити додатковий пристрій шумоізолюючого шару або додаткове освітлення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

І на кінець, натяжні стелі, це на сьогоднішній день найкращий стельовий дизайн, який об'єднує величезну палітру кольорів і відтінків. Тут використовується різноманітність фактур, до того ж це єдиний спосіб убезпечити себе від затоплення сусідами. Високу гарантовану якість натяжних стель не на одне десятиліття, позбавить вас від частих ремонтів, компенсуючи їх єдиний недолік, більш високу ціну в порівнянні з іншими стельовими покриттями. Найпоширенішим оформленням дизайну стельових поверхонь є світлі тони, які візуально розширюють межі приміщення, візуально роблять його вище.

Легкість стелі і його висоту підкреслюють вміло та вишукано підібрані кольорові елементи декору, які поєднуються із загальним інтер'єром кімнати. Фахівцям компанії «Леруа» дуже часто доводиться використовувати нестандартні дизайнерські ідеї, тут вже дизайн стелі може бути в чорному або темному кольорі, що відповідає загальному стилю декорируемого приміщення. Важливу роль в оформленні кожного конкретного приміщення грає вибір освітлення.

Дизайн стель

Грамотно підібране освітлення, підсвічування, сьогодні це невід'ємний атрибут стильного стелі. Для підвісних стель відмінно підходять оригінальні композиції різних розмірів однотонних або різнокольорових точкових світильників. При установці натяжних стель використовують вишукані дизайнерські люстри. А створення зоряного неба з допомогою світлодіодів, це завжди романтика в будинку. Якщо необхідно втілити в життя саму зухвалу думку з відмінно гарантованим результатом, який дозволить отримати індивідуальний дизайн в своєму приміщенні Ви повинні зателефонувати нашим фахівцям. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.