Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Високі стелі - це прекрасно

Змогу значно розширити різноманітність інтер'єру сьогодні дозволяє наявність сучасних технологій та матеріалів. Він може бути як в сучасному стилі новаторським та лаконічним, так і аристократичною, створеним під старовину. Особливо фантазії розігруються в приміщеннях з високими стелями.

Не дарма будинок або квартира, з досить високою стелею має привілейований статус елітного житлового комплексу. У таких приміщеннях можна створювати красиві арки, застосовувати різні декоративні елементи, майстерно викладати дверні прорізи. Більш злагоджений дизайн квартири з високою стелею, у них більше простору, світла, візуально приміщення, здається просторіше. Високими вважаються стелі, які мають висоту від трьох і вище метрів. У своїй первинній чорнової обробці, такі стелі виглядають недоречними та незакінченими.

Високі стелі - це чудово

 

Фахівці компанії «Леруа» знають, як треба працювати з високими стелями. Адже компанія вже більше 5 років встановлює натяжні стелі у Києві, багато разів встановлювали їх і на високих стелях.

Тут є свої особливості, так як їх обробка зв'язана з деякими труднощами, адже доступ до них утруднений і потрібні лісу або високі сходи. Як художник вдивляється в чисте полотно, так і дизайнер інтер'єру стоячи перед високими стелями, починає творити власний неповторний стиль. На базовому підвісні стелі з'являться та фігурні стелі, великі люстри, інші елементи, які будуть мати як декоративне призначення, так і практичне.

Тільки таким чином дизайн квартири з високими стелями буде виглядати закінченим. Нашим фахівцям, досить складно давати якісь рекомендації з приводу конкретних рішень. Тут всі випадки індивідуальні, все залежить від вибору замовником стилю дизайну, а ще від призначення самого приміщення. Навіть самі сміливі та оригінальні ідеї можна реалізувати з допомогою правильно обраних декораціям стелі, створюючи свій власний та неповторний стиль. Власники приміщень з високими стелями будуть щасливі, проживати в такому інтер'єрі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

найпростішим рішенням для квартири з високими стелями та найменш витратним способом є фарбування стелі. Це старовинний англійський стиль обробки стелі. Тут стеля можна зробити, нехтуючи всім традиціям ремонту, темного кольору, тоді він буде нижче виглядати, а сама кімната буде затишніше. Але необхідно в обов'язковому порядку враховувати колірну гаму підлогового покриття і стін. Не останню роль тут відіграє і меблі, щоб кімната з затишного і теплого куточка не перетворилася на сумне й похмуре місце. Необхідно звернути увагу і на варіанти освітлення.

Часто в таких приміщеннях ставлять настінні світильники, плафони яких спрямовані вниз. Низька меблі теж дасть візуальний ефект зниження стелі, різноманіття кавових та журнальних столиків, з невисокими спинками м'які меблі, невисокі комоди, все це не дає приводу дивитися вгору. Дуже часто дизайн приміщення з високою стелею включає горизонтально спрямовані довгі смуги. Це можуть бути і шпалери з горизонтальним малюнком, і декоративний бордюр в кілька смуг та інші способи візуально розширити кімнату і знизити стелю.

Високі стелі

Дизайнери компанії пропонують встановити натяжні стелі в приміщеннях з високими стелями. Ви будете кілька десятиліть проживати в ідеальній квартирі, не знаючи турбот в її ремонті. Наші адреси: р. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.