Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Стеля в класичному стилі - свято елегантності

На сьогоднішній день класичний інтер'єр знову стає дуже популярним і самим затребуваним. Та й не дивно, адже класика в усі часи була і є зразком смаку, де загальний інтер'єру класичного стилю складається з кожного чітко вивіреного елементи цього стилю. Більш елегантно та урочисто виглядає тільки інтер'єр, виконаний в стилі класик.

Стеля в класичному стилі

Ні які натиски інших різних модних тенденції не змогли знищити класичний стиль в інтер'єрі. В європейських палацах почав своє формування в інтер'єрі класичний стиль в 16-17 століттях. В основу цього стилю лягли окремі напрямки в архітектурі, такі як, бароко, рококо, ампір і модерн. І ось до початку 19 століття закінчивши своє формування, палацовий класичний стиль стає самостійною в оформленні інтер'єру.

Класичний стиль сьогодні, як ніколи, стає дуже популярним у всіх сферах людського буття, незважаючи на нові ультрамодні течії і в архітектурі та дизайні інтер'єру житла. Це пов'язано, насамперед, з тим, що люди хочуть відчувати себе комфортно, спокійно та захищено, що якраз і дає класичний інтер'єр. Тут немає «кричущих кольорів, гострих кутів та грубої обробки, яка негативно тисне на настрій і психіку людини. Строга симетрія всіх елементів декору та поєднання білого стелі з пастельними елегантними тонами, це і є основа класичного стилю.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Дизайнери компанії «Леруа» дуже добре знають, що стеля в класичному стилі несе на собі величезну відповідальність. Адже стельовим покриттям компанія займається у Києві вже більше 5 років, фахівці вже багато разів встановлювали класичні натяжні стелі киянам. Це найчастіше білий стеля, що має гладку, рівну поверхню без тріщин і дефектів.

На відміну від інших стилів в класичному досить широко застосовується різні види ліпнини, а для оздоблення стелі дуже часто використовують розетки, карнизи, кутові елементи, панно та інші декоративні елементи. У центрі стелі виліплена розетка тільки буде підкреслювати красу люстри. Створення класичного стелі потребує капітального вирівнювання поверхні стелі, так як його первісний стан у більшості своїй, далеко не ідеальне.

І треба правильно оцінити свої можливості у виборі способу вирівнювання поверхні, перш ніж почати ремонтні роботи. Класичний інтер'єр приміщення включає в себе масу найбільш поширених варіантів оформлення стелі. Фахівці компанії «Леруа» зможуть показати безліч самих сміливих і яскравих різноманітних форм та відтінків класичних стель, які не потребують великих вкладень в попереднє вирівнювання поверхні стелі.

Стеля в класичному стилі

 

Встановлюючи натяжні стелі, наші дизайнери дадуть Вам можливість бути господарем становища, сміливо і зі смаком творити розкішний інтер'єр, де Ви будете насолоджуватися комфортом і спокоєм. Тому якщо Ви хочете отримати стеля в класичному стилі, перш за все, треба найбільш ретельно вивчити це питання, переглянути роботи цього стилю, і замовити натяжну стелю в компанії «Леруа». І у Вас буде гарантовано якісний стеля. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.