Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Стелі зі світлодіодною стрічкою

Встановлюючи натяжні стелі в Києві вже більше 5 років, фахівці компанії «Леруа» не раз стикалися з питанням про світлодіодним стрічки на стелі. Найчастіше замовників цікавили питання про цих підсвічуваннях стелі, достоїнства світлодіодної стрічки, її кріплення. Адже світлодіодна стрічка на стелі, це з дизайнерської та технологічної сторони новинка, в будівельній галузі. Можна з упевненістю зазначити, що це прогрес в області дизайну стельового покриття.

Стелі зі світлодіодною стрічкою

Все частіше ця дизайнерська та технологічна родзинка зустрічається в даний час. І це цілком зрозуміло, адже подсвечивающийся стелю, таким чином, виглядає дуже ефектно, сучасно та красиво. Але достоїнства світлодіодної стрічки не обмежуються лише перевагами естетичного характеру над іншими технологічними рішеннями сучасного стельового покриття. Насамперед, цей унікальний джерело світла споживає значно менше електроенергії, ніж інші джерела. Конкретні дані цієї гідності діодні стрічки, вона віддає до 120 люмен на ват, а віддача люмінесцентних ламп досягає всього 100 люмен на ват, і то в кращому випадку, а галогенні лампи розжарювання віддають тільки 24 люмен. Ось чому стеля зі світлодіодною стрічкою дуже вигідний, та він користується заслуженою увагою.

Але і це ще не всі достоїнства діодні стрічки. У цьому джерелі світла ще багато плюсів, і тривалий термін його служби не другорядна деталь у цьому питанні. Якщо лампочки в люстрі доводиться міняти раз в місяць, а іноді і того частіше, то встановивши світлодіодну стрічку на стелі ви швидше за все, назавжди забудете, що світло може перегорить.

Стелі зі світлодіодною стрічкою

 

Адже світлодіодна стрічка працює, вдумайтесь тільки, до 100 000 годин! Лампа розжарювання горить приблизно в 100 разів менше, ніж світлодіодна стрічка, а люмінесцентна лампа горить десь в 10 разів менше. Ці кілька фактів достоїнства світлодіодної стрічки доводять, що встановлювати їх на натяжні стелі це економно, довговічно та красиво. Щоб остаточно переконати вас перевагою даної технології над іншими треба мати на увазі, що світлодіодна стрічка дуже високоміцна, має невеликі розміри та високу безпеку експлуатації. Вона має дуже низьке випромінювання ультрафіолету, інфрачервоне випромінювання і тепловий виділення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При її експлуатації повністю відсутні пари ртуті, тобто отруєння парами ртуті не може бути. Існує всього дві технології кріплення світлодіодної стрічки, які визначають естетичні та фінансові та технологічні наслідки. Перший метод, це кріплення стрічки в стельовий плінтус, він дешевший, а другий метод, це кріплення стрічки на зроблений спеціально з гіпсокартону карниз. На всіх без винятку будівельних ринках продається сьогодні плінтус для світлодіодної стрічки. Він набагато дешевше від гіпсокартону, тільки в цьому і полягає його перевага перед гіпсокартоном. Стельовий плінтус для світлодіодної стрічки необхідно вибрати такий, щоб при експлуатації стрічки яскраве світло не пробивалося через саму структуру матеріалу плінтуса.

Якщо вам потрібно встановити натяжні стелі зі світлодіодною стрічкою телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.