Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як вибрати правильну натяжну стелю?

Дуже багато питань про вибір натяжних стель надходить на телефонні лінії компанії «Леруа». Адже за багато років роботи встановлення натяжної стелі в Києві, компанія придбала, гарантовано якісним ставленням до своєї праці, багатьох клієнтів. І в багатьох з них виникають питання, на які фахівці компанії готові допомогти відповісти.

У кожному окремому випадку необхідно індивідуально підібрати натяжний полотно, виходячи з призначення приміщення, його освітлення та габаритів, іноді доводиться враховувати навіть географічне розташування. Консультанти компанії підібрали відповіді на загальні питання, щоб попередньо зорієнтувати потенційних замовників перед покупкою натяжних стель.

Рекомендація № 1 Шви на стелі

Вінілове полотно зазвичай має ширину всього 1,5 метра, німецькі плівки можуть мати ширину до 3,5 метра, а якщо стеля ширше, то на полотні обов'язково будуть шви. Можна замовити китайську п'ятиметрову мембрану, яка підійде для стелі в 5,5 метра, так як плівка ПВХ дуже розтягується. Текстильні полотна не розтягуються, але вони мають ширину від 3,1м до 5,05 м, при цьому базовий стелю на 10, а то й на 20 сантиметрів повинен бути вже.

Хотите получить дополнительную скидку 5-7%на натяжной потолок? Поделитесь с друзьями сссылкой:

 

И сообщите об этом нам по телефону: (044) 360-75-92 или (067) 172-01-52

Якісний натяжна стеля зовсім не обов'язково повинен бути без шва. Шов у цих стелях зовсім не впливає на естетичний вигляд стелі ні на його якість. На матовому полотні шов майже не видно, адже він тонше волоска, а на лаковому шви можуть бути помітні, але наші досвідчені майстри так розташовують стелю, що спайки на полотні стає практично невидимими.

Рекомендація № 2 Технічні характеристики полотен

Клієнти, які готові встановити в своєму будинку або квартирі натяжні стелі, вже знають, що це найкращий стельовий матеріал на сьогодні. А ось ставити вінілові полотна або з текстилю не завжди знають, що в тому чи іншому випадку якісніше. Замірник, який попередньо буде заміряти стелю, обов'язково поцікавиться, чи немає у Вашому будинку проблемних сусідів, які вже не раз затоплювали Вашу квартиру, якщо такі є, значить, Вам необхідно встановити натяжна стеля ПВХ. Необхідний такий стеля і в будинках та квартирах, де протікають дахи.

Як вибрати правильний натяжна стеля

 

Тканинні натяжні стелі на потопи не розраховані, а в інших якостях прекрасні, вініл ж, як раз водонепроникний. Для опалювального приміщення або балкона кращим натяжною стелею буде тканинний. Тканинне полотно Дескор або Кліпсо без найменших змін морозну зиму відмінно переживе. А полотно ПВХ деформується та стає крихким при температурі нижче нуля градусів.

Рекомендація № 3.Выбор фактури і кольору

Отримати практичний, довговічний і зручний в експлуатації натяжна стеля допоможуть Вам наші консультанти. Візуально зменшити або збільшити габарити приміщення можна за допомогою фактур та кольору, навіть їх відтінків. Найбільш популярні білі полотна з безліччю відтінків, а от темні і дуже яскраві тони полотна необхідно використовувати виважено, дуже акуратно. Темне лакове полотно дуже часто поєднується зі світлим підлогою і білими стінами, створюючи ефект нескінченного колодязя.

Як вибрати правильний натяжна стеля

Глянцеві полотна для будь-яких квітів будуть збільшувати розміри приміщення. Дуже сильна відображає здатність в темних полотнах, світлі фактури плівки ПВХ володіють «розширюють» якістю. Всі ці та багато інших питань Ви зможете обговорити з фахівцями компанії «Леруа», замовляючи натяжні стелі.

Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1. р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.