Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Які проблеми вирішує натяжна стеля?

На телефони компанії «Леруа», яка займається встановленням натяжних стель в Києві, надходить чимало дзвінків, з питаннями застосування цих стель, можна з їх допомогою вирішити ті проблеми, які виникли на даний момент. Адже багато хто думає, що натяжна стеля, просто данина моді, при тому дороге задоволення, яке прийшло до нас із заходу. Інші вважають, що штучна, до того ж дорога плівка над головою недоступна розкіш. Фахівці компанії готові допомогти розібратися у всіх питаннях з приводу натяжних стель.

Ось одне з питань полягає в тому, чи можна встановити натяжні стелі в старому панельному будинку, де відстані між плитами перекриття дуже великі, і наскільки зменшиться висота в квартирі?

Компанія «Леруа» вже більше п'яти років перебуває на ринку натяжних стель, наші фахівці зможуть встановити натяжные стелі на будь-яку стельову основу, будь то дерево, панельно залізобетонний моноліт, цегла, гіпсокартон або штукатурка.

натяжна стеля

Висота стелі зменшиться лише на висоту профілю для каркаса натяжної стелі, де то на 3,5-4 див.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Наступне питання, чи буде вініловий стелю покриватися цвіллю, так як будинок старовинний і по кутах під стелею проступає цвіль?

Відповідь-ні, так як полівінілхлоридна плівка є неорганічним матеріалом, то цвіль і грибок в ньому не заводиться. А стіни і чорнової стелю наші фахівці в обов'язковому порядку оброблять антибактеріальної грунтовкою, в районі монтажу, щоб шкідливі мікроорганізми більше не поширювалися в стельовому просторі. Після можна встановити на основному стелі систему кондиціонування та вентиляції приміщення, і все це прикрити натяжною стелею. Каркас натяжної полотна можна встановити на будь-яку висоту, яка зробить приміщення затишним та комфортним.

Питання - орендовану нами квартиру сусіди зверху часто заливають, врятує натяжна стеля від потопу води і як дорого це обійдеться для нас, адже квартира на умови довгострокової оренди?

Відповідь натяжна стеля, встановлений нашими фахівцями, вашу проблему затоплення з легкістю вирішить, вінілове полотно витримує близько 100 літрів води на 1кв. мм, а після її зливу бере своє початкове положення. А ось за вартістю натяжної стелі, то тут необхідно, щоб наш фахівець заміряв стелю і порахував, залежно від обраного вами полотна, його вартість. Враховуючи те, що ви маєте намір жити в цій квартирі ще кілька років, то для збереження свого майна від псування при потопі, а також бачити над головою не коричневі патьоки і тріщини, а гарний світлий стелю, вартість такої стелі не буде для вас великий. Все це скоро окупиться вашим спокоєм і почуттям задоволення.

Питання - стеля на кухні не дуже рівна, до того ж у нього входять дві труби. Можливо, на кухні ставити натяжна стеля, адже там готується їжа, продукти, а плівка штучна від неї шкідливі випаровування?

Відповідь - дійсно полотно ПВХ матеріал штучний, але абсолютно нешкідливий, в обов'язковому порядку він сертифікований, гігієнічний та зовсім нешкідливий для здоров'я. Небезпечних випарів плівка ПВХ з-за підвищеної температури не виділяє. Всі нерівності чорнової стелі відмінно приховані вініловим полотном, а фахівці нашої компанії акуратно обійдуть труби. Ми постаралися тут висвітлити лише кілька питань, які зачіпають натяжні стелі. Природно вам вирішувати, чи встановлювати натяжні стелі чи ні. Але іноді виникають такі ситуації, що тільки з допомогою натяжної стелі їх можна вирішити. Замовляйте натяжні стелі в нашій компанії, телефонуйте нам. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

м. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.