Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Форум: "Натяжні стелі" - актуальна тема

Фахівці компанії «Леруа» у цій статті зробили підбірку актуальних питань та відповідей на них, як би своєрідний форум на тему «Натяжні стелі». Консультанти нашої компанії можуть з упевненістю відповісти на всі питання, пов'язані з установкою та експлуатацією натяжної полотна, так як компанія вже більше п'яти років перебуває на ринку натяжних стель в Києві.

«Натяжні стелі на кухні, практично їх ставити?»

У всіх приміщеннях, де може бути підвищена вологість або де є ризик затоплення, найбільш практичним стельовим покриттям є натяжні стелі плівки ПВХ. Таке полотно розрахований на приміщення з вологим температурним режимом до 40С, його можна легко вимити від кіптяви і жиру фланелевою тканиною теплою мильною водою, тому установка натяжних стель ідеально підходить для кухні. Єдине уточнення, в кухні тканинні полотна Кліпсо та Дескор застосовувати не бажано, після закінчення часу жирної пилом можуть забитися їх мікроотвори, а вимити їх складніше, та й не практично. Полотно, яке застосовується для натяжних стель у ванні, душовій в басейнах і на кухні повинно бути вінілове.

Натяжні стелі на кухні

" В мансарді свого будиночка хочу зробити спортзал, буду активно бігати, стрибати, загалом, займатися спортом. Перекриття будинку з дерев'яного бруса. Чи можна встановити тут натяжні стелі? Потрібно по центру додаткові профілі або досить кріплення по периметру, якщо проліт 4,6 метрів? Так, як кріпляться точкові світильники в такі стелі?"

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Перш за все, треба знати, що натяжні стелі сейсмічно стійкі, їх сміливо встановлюють у спортзалах, де не тільки стрибають, а граються з м'ячем, потрапляючи в таку стелю. Потім, додаткові кріплення ставити не потрібно, цілком достатньо по периметру залу встановленого каркаса. Якщо немає небезпеки затоплення, то в мансарді можна сміливо встановлювати натяжна стеля безшовний, з тканини Дескор. І останнє, будь-які світильники, в тому числі і точкові, встановлюються на чорновий стелю. У Вашому приміщенні на металеві стійки, встановлені на перекриття з дерев'яного бруса.

встановлюються на чорновий стелю

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Після монтажу французького стелі ПВХ розміром 3х5 в залі, нового панельного будинку з'явилася луна. Стіни в цій кімнаті обклеєні шпалерами, що можна зробити, щоб відлуння пішло?»

В панельних будинках в ще порожніх кімнатах часто буває ефект луни. Якщо відлуння пішло після того як були повішені штори, розставлені меблі, покладений килим, то необхідно порушити цілісність мембрани, вставивши в полотно решітки вентиляції. В крайньому випадку, необхідно на іншу висоту перевстановити стелю.

«Поговоривши з бригадиром з приводу встановлення натяжних стель, він попередив, що полотно буде тільки зі швом. А без шва не можна, найбільша кімната 5 на 4,1 метра»

Фахівці компанії «Леруа» зможуть встановити безшовні тканинні полотна, так як ширина тканини Кліпсо 4,1 метра, а Дескор - 5,1 метрів, якраз на велику кімнату. Європейські ПВХ стелі дійсно необхідно зшивати, а шириною 5 метрів випускається тільки китайська плівка.

"Спорудили новий дерев'яний будинок, він поки ще без стель. Ми в скруті, які стелі найкращим чином до нього підійдуть, так як в ньому весь час йдуть якісь процеси, він весь час рухається. Не перекосить в різні боки натяжні стелі, якщо їх встановити в дерев'яному будинку»

Для плівки ПВХ і поліестерової тканини усадка будинку і будь-які інші деформації будинку не страшні, так як натяжний полотно дуже еластична та міцна. Інші стельові покриття непомітно усадку будинку не витримають, на гіпсокартоні, наприклад, з'являться тріщини.

Якщо Вам необхідно встановити натяжні стелі телефонуйте до нас. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.