Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Лакові натяжні стелі або матові: що вибрати?

Компанія «Леруа» встановлює натяжні стелі в Києві вже більше п'яти років. Як ніхто інший наші фахівці знають всі переваги цих стель, перед іншими стельовими покриттями. Якщо вартість натяжних стель знаходиться фактично на рівних з гіпсокартонними стелями, то глянцеві та матові конструкції мають набагато більше переваг. Починаючи з простоти монтажу, де немає гори сміття, як це буває з іншими стельовими виробами. Ця стаття для тих, хто хоче встановити натяжні стелі, але поки не визначився, яким віддати перевагу, лаковим або матовим полотнам. Фахівці нашої компанії постараються зробити порівняльні характеристики цих двох видів стель.

Лакові натяжні стелі.

Лакові натяжні стелі

Будь-які, самі сміливі дизайнерські рішення можна реалізувати з допомогою лакової поверхні. Близько 96% світла відображає глянцева поверхня, якою володіють всі лакові стелі. Полотно темних відтінків володіє найбільш повною і чіткою відбиває поверхнею. Здатність відображення залежить ще і від форми та натяжки самого полотна. Глянцеві стелі відрізняються від матових конструкцій здатністю розсіювання світла, ця здатність часто використовується для різних систем освітлення, у приміщенні для кожної зони окремо. Так люстра з великою кількістю малих лампочок буде відображатися на стелі, але вже в перевернутому стані. Цілком виправдане й те, що вартість лакових стелі буде декілька вище матових натяжних стель. Крім усього іншого, лакові натяжні стелі візуально збільшують простір приміщення. Такий ефект трактується як ефект «другого поверху» і він дуже красивий.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Матові полотна натяжної стелі.

Часто матові стелі називають класичними, так як вони багато в чому дуже схожі на стелі з побілкою, але тільки більш вишукані, надійні і красиві. Наші консультанти вважають, що для створення ексклюзивного інтер'єру, матова стеля буде найкращим до нього доповненням. Адже не дарма знамениті дизайнери всього світу, створюючи незвичайні проекти, використовують саме матові натяжні стелі.

Матовий натяжна стеля

Основною перевагою матових натяжних стель в порівнянні з іншими аналогами стельових покриттів є, насамперед, їх приваблива вартість. Вони мають дуже високий рівень щільності та стійкості до вологи, у них відмінна якість, матові полотна мають чітке та гладке відображення кольору. Якщо в приміщенні є ліплення і дизайнерська меблі, тоді матовий натяжна стеля підійде як не можна краще іншого, а взагалі вони можуть чудово вписатися в будь-який інтер'єр, підходять до всіх стилів. Ви ні скільки не помилитеся з вибором, якщо зателефонуйте нам і замовите натяжні стелі в своє приміщення. Телефонуйте. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Наші адреси: р. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.