Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Екологічність натяжних стель

В даний час традиційні способи обробки стель все більше відходять у минуле, а на зміну їм приходять нові сучасні технології, при яких створюється абсолютно рівна стеля, за багатоярусної та незвичайній системі освітлення.

Всім цим та багато іншим критеріям сучасним стельовим покриттям відповідають натяжні стелі. Консультанти компанії «Леруа» коротко розкажуть про те, що до цих пір хвилює наших потенційних замовників, як матеріал натяжної полотна впливає на екологічність приміщення, він виділяє шкідливі речовини в навколишнє середовище, немає небезпеки для здоров'я людей.

Перш за все, треба знати, що матеріалом натяжних стель є найчастіше полівінілхлоридна плівка екологічно чиста, в якій не міститься шкідливих канцерогенних речовин та домішок, воно не має запаху. Алергічних реакцій плівка ПВХ не викликає, тому її часто монтують в лікарнях та дитячих установах. Відповідними гігієнічними сертифікатами підтверджується екологічна чистота полотна натяжної стелі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Безшовні тканинні натяжні стелі, які останнім часом стали дуже популярні та затребувані теж екологічно чисті, що засвідчується гігієнічними сертифікатами. До того ж вони еластичні та міцні, володіють вологостійкістю і легкістю, у них відсутній запах, а ще їх можна фарбувати в будь-який колір. Пожежобезпечна поліестерова тканина з поліуретановим просоченням CLIPSO широко використовується для безшовної натяжної стелі. Ця тканина дуже міцна, вона в 15-20 разів міцніше плівки ПВХ, у неї великий коефіцієнт звуконепроникності, до того ж механічних впливів тканина CLIPSO схильна менше.

Екологічність натяжних стель. CLIPSO

З такими корисними якостями тканинні натяжні стелі встановлюються в приміщеннях з великими розмірами стель, в конференц-залах, кінотеатрах, великих магазинах. Використовують натяжні стелі CLIPSO, які мають екологічну гарантію спеціальним європейським сертифікатом, у лікарнях, поліклініках, дитячих садах, на кухні, в дитячій кімнаті дитини. Тканинне полотно натяжної стелі безпечно для здоров'я, прекрасно дихає, вологу на собі не конденсує, не збирає пил та не пропускає воду.

Натяжні стелі

Фахівці компанії «Леруа» використовуються фактури екологічно чистих матеріалів та найрізноманітніших кольорів при створенні натяжних стель. Натяжні стелі мають найдовший гарантійний термін експлуатації до 12 років, при цьому маючи незмінний і красивий вид обробки стелі. Така стеля довговічний, зберігаючи свій первісний вигляд, не провисаючи, не маючи зморшок і тріщин, прослужить Вашій родині не одне десятиліття. Якщо Вам треба купити натяжну стелю, після установки, якого не буде ніякої пилу і бруду, що теж важливо, дзвоніть нам. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.